Loading...

Intencja o dar wiary | Forum Nowenny Pompejańskiej

Asia
Asia Kwi 28 '14, 00:17
Pierwszą nowennę zaczelam odmawiać w intencji pracy, modliłam się o to na co już długo pracowałam czyli awans. Po 4 miesiącach od skończenia nowenny wszystko się spełniło. Jednak kiedy skończyłam nowenne czułam, ze za nią już tęsknię. Zaraziłam nowenna 2 osoby, które tez się z nią nie mogą rozstać.

Teraz odmawiam, już drugą nowennę w intencji łaski wiary dla mojego narzeczonego. Po pierwszej nowennie nic się nie zmieniło, ale wierzę, ze taka intencja wymaga więcej modlitwy. Mój narzeczony nigdy nie wierzył, ale chodzi dla mnie w każdą niedzielę na Msze Świętą. Także podczas każdej nowenny wynikają miedzy nami większe nieporozumienia i nie wiem jak to rozumieć...

Czy odmawialiscie nowennę w podobnej intencji?
Weronika JG
Weronika JG Kwi 28 '14, 10:52
Cytat z Anna Weronika chyba modliła się w podobnej intencji, może ona coś podpowie odnośnie otrzymanych łask.

Ania ma racje, bez Boga nic sie nie da, jest bardzo trudno. I bardzo trudno jest przekonać kogoś kto nie wierzy by uwierzył. Mój mąż zaczał sie przekonywać gdy widział mnie rozmodloną...ale to jest na prawdę bardzo długi i żmudny proces:)
Weronika JG
Weronika JG Kwi 28 '14, 10:58
A Nowenna Pompejanska ma wielką moc ale trzena na prawde sie uprzeć.Tak sie w niej zakorzenić i rozsiać dalej:)
Asia
Asia Kwi 28 '14, 22:04
Dzięki dziewczyny, chyba jednak miałam nadzieje, ze mi powiecie, ze w Waszych przypadkach chociaż było to łatwiejsze ;)

Ale jeżeli dobrze rozumiem to Tobie Weroniko się udało?