Loading...

Modlitwa o spokoj ducha i wybaczenie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
magdalena123
magdalena123 Kwi 29 '14, 13:55
Nie wiem za bardzo gdzie napisac, ale chcialabym powiedziec ze jestem osoba ktora w ostatnim czasie ponownie odkrywa Chrystusa, Boga i radosc z tym zwiazana. Przezylam wiele cierpienia w swoim zyciu i wrocilam do domu Pana w momencie kiedy powoli sie zaczelo w moim zyciu wszystko ukladac. Wracalam na prosta coraz czesciej pojawial sie na mojej twarzy usmiech. Pokochalam modlitwy oraz rozmowy z Bogiem. Teraz sa normalna czescia mojego zycia. Ale mam co do jednego watpliwosci. Bylam z chlopakiem miloscia mojego zycia, rozstalismy sie i po kilku latach pogodzilam sie z tym ze nie bedziemy razem mimo mojej milosci do niego. Ostatnio zaczelam sie modlic o wybaczenie mu i zeby on mi przebaczyl, bo ten ciezar nie pozwalalam mi cieszyc sie pelnia zycia. W niedziele podczas koronki poprosilam Jezusa aby mi wybaczyl i zebym ja jemu wybaczyla i jesli wola boza nie jest abysmy byli razem to zeby mi pozwolil zapomniec. I tutaj jest problem od niedzieli ( co sie nie zdarzalo czesto) ze mysle o moim bylym chlopaku jakby byl obecnym czuje do niego ponownie ogromna milosc bez urazy leku i marze tylko aby go spotkac i usmiechnac sie do niego z uczuciem. Kiedy mnie one nachodza porsze Matke Boska aby zabrala ode mnie te mysli bo wie ze to przysparzalo mi wiele cierpienia, ale te mysli sa co chwile mimo ze modle sie o zabranie ich to wracaja jak podczas dnia i nocy. nie sprawiaja mi bolu ani cierpienia ale ja tak bardzo chcialam zapomniec. Moze mi ktos pomoc i moze wytlumaczyc o co chodzi?
Weronika JG
Weronika JG Kwi 29 '14, 14:01
Nie wiem jaki Bóg ma plan, ale uważam ,że to dobrze iz pozbyłaś sie negatywnych uczuć. To jest właśnie początek przebaczenia sobie i jemu, uleczenia serca i duszy. Tylko sie cieszyć! Bóg działa!

pozdrawiam

Besia
Besia Kwi 29 '14, 14:12
Magdaleno witam ;)))) Tak pomyślałam ,że może dlatego tak jest ,że bardzo chcesz ,żeby minęły te uczucia i po prostu za bardzo się na tym skupiasz i jest wtedy odwrotny efekt .Spróbuj oddać to Panu Bogu tak szczerze do końca .A może tak jak pisze Weronika to początek przebaczenia i taka reakcja ,módl się dalej Magdo spokojnie.
magdalena123
magdalena123 Kwi 29 '14, 18:01
Dziekuje za slowa otuchy. W ciagu tych kilku tygodni od momentu kiedy na nowo zaufalam Bogu, oddalam zycie w swoje rece wydarzylo sie wiele pozytywnych rzeczy w moim zyciu. Odzyskany kontakt z bliska mi osoba, znalezienie pracy. Wiec ten problem tez oddalam w rece Boga, proszac o jakis znak. Renato zawsze go kochalam, od pierwszego dnia bycia razem wiedzialam ze chce zwiazac sie z nim na cale zycie, ale nasz zwiazek byl bardzo burzliwy, a rozstanie jeszcze bardziej. Z biegiem czasu zrozumialam ze nie bylam gotowa na tak wielka milosc, ktora przezylam. Mijaja lata, pojawiaja sie inni mezczyzni ale uczucie do niego zawsze wygrywa. Obydwoje sie ranilismy. Nie jest zwiazany z inna osoba, myslalam ze jest ale wczoraj dowiedzialam sie ze nie. Jakie sa jego uczucia w stosunku wobec mnie. Nie wiem. Ale ja jak przez ostatnie lata czulam do niego nienawisc, zal rozgorczynie, to od kilku dni czuje wielka milosc z powrotem chec ujrzenia go i dziwne bo ta milosc nie boli tylko sprawia wielka radosc i to mnie zaniepokoilo. Codziennie rozmawiam z Bogiem o tym, ze moze da mi jakis znak, ze ja sie pogodze z kazda jego wola tylko chce czuc spokoj ducha, a tak naprawde z dnia na dzien milosc do niego rosnie a ja jestem spokojna na duchu wiec czekam co przyniesie dzien. Zastanawiam sie nad nowenna probowalam juz kila razy ale chyba jestem zaslaba
Besia
Besia Kwi 29 '14, 18:18
Magdo jak NP jest za trudna to spróbuj jedną część różańca ,albo nawet jedną dziesiątkę na początek ,ale regularnie.
magdalena123
magdalena123 Kwi 29 '14, 18:22
Beti regularnie odmawiam 2 dziesiatki rozanca poswiecam na to czas siadam w lawce w kosciele lepiej mi sie skupic nie modle sie w zadnej intencji tylko dla siebie bo wycisza mnie to
Besia
Besia Kwi 29 '14, 18:30

To cudownie ;)))

magdalena123
magdalena123 Kwi 29 '14, 18:47
Cudowne to jest uczucie kiedy z kazda modlitwa czuje ze jestem blizej Pana Boga i mu ufam coraz bardziej. Przezylam tez cos cudownego na mszy o uzdrowienie kiedy to czulam niesamoiwty bol jakby ktos wlozyl w moje cialo zrzarzone prety od tego ommemtu cuzje sie wolna wyleczona wewnetrznie jak i moja dusza. Tylko to uczucie. Myslalam ze moze ktos mial/ma podobnie. Modle sie o ten znak szczerze chcialabym znak chyba ze ktos inny jest dla ciebie :D ale podobno my ludzie nie widzimy znakow pozytywnych i jak Pan Bog da jeden to my domagamy sie kolejnych. Co myslisz Beato?