Loading...

potrzebuję pomocy | Forum Nowenny Pompejańskiej

wiesia
wiesia Lip 5 '14, 20:48
potrzebuję wsparcia w walce z depresją Wiesia 
Monika
Monika Lip 5 '14, 21:55
Witaj.

Jezeli masz depresje to warto poszukac specjalstycznej pomocy gdzies w Twojej okolicy. Tu na forum mozemy wspomoc Cie modlitwa i dobrym slowem. Tylko tyle mozemy na odleglosc a Tobie jest potrzebna konkretna pomoc, ktorej przez internet raczej nie dostaniesz. 

Moze sa tu osoby, ktore zmagaly lub zmagaja sie z tym problemem i beda mogly sluzyc swoim doswiadczeniem?

wiesia
wiesia Lip 7 '14, 21:00
Leczę się u psychiatry i psychologa,jestem pod stałą kontrolą lekarza odkąd jestem na tym forum lepiej śpię .
Monika
Monika Lip 7 '14, 21:53
Ciesze sie ze pobyt tutaj dobrze wplywa na Ciebie :) 

Moze napiszesz cos o sobie? Modlisz sie Nowenna?

Natalia
Natalia Lip 7 '14, 22:48
Wiesiu bardzo fajnie, ze jestes z nami;-) Bedzie tylko lepiej zobaczysz! Pozdrawiam!♡
wiesia
wiesia Lip 8 '14, 20:40
Modlę się pierwszy raz nowenną pompejańską dziś 51 dzień  
Monika
Monika Lip 8 '14, 23:06
No to pieknie! Odmawiasz 3 czy 4 czesci Rozanca?
wiesia
wiesia Lip 11 '14, 13:12
Do 30 dnia 4 części Różańca a potem 3 części dziś ostatni dzień mojej pierwszej modlitwy pompejańskiej .
Kaja
Kaja Lut 9 '16, 12:03
To może i ja poproszę was o modlitwę,abyśmy z mężem wyszli z poważnych kłopotów finansowych i aby mąż mógł w końcu wrócić do domu.Czasami myślę że Bóg o nas zapomniał,jestem osobą schorowaną,ale pragnę być jeszcze szczęśliwa,ale dopóki mąż nie wróci do domu ja tego nie widzę.
Dorota
Dorota Lut 9 '16, 18:58

Otulam modlitwą , Kaju +

Zajrzyj też  tutaj http://zywyrozaniec.pl/blogs/1051

Bóg nigdy o nas  nie zapomina, to z nami jest zwykle coś nie tak, z naszą wiarą i ufnością, modlitwą...

Edytowany przez Dorota Lut 9 '16, 18:58
lena
lena Lut 10 '16, 17:20
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus, nie wiem czy to jest dobre miejsce na zadanie tego pytania, ale bede wdzieczna za wszelka pomoc i rady..chcialabym nauczyc sie modlic zakogos kto mnie skrzywdził i nadal stara sie robic wszystko zeby sprawic mi bol. Bol jest ogromny i jest mi ciezko sie przelamc, ale bede wdzieczna za wszelkie rady. Bardzo dziekuje
Marcin
Marcin Lut 10 '16, 19:14

Witaj Lena, 

Wszystko zależy od Ciebie. To musi być twoja decyzja, że chcesz przebaczyć temu człowiekowi. Od razu Ci powiem, że przebaczyć to nie znaczy zapomnieć, tylko po prostu musisz powiedzieć sama w sobie, że w imię Jezusa Chrystusa przebaczam temu człowiekowi, że nie będę źle o nim mówić, nie będę mu złorzeczyć tylko aby Bóg mu błogosławił (mimo całego zła jakiego się dopuścił wobec siebie) będę się modlić. Już samo to, że chcesz się modlić za taką osobę jest Panu Bogu miłe. Pomódl się do Ducha Świętego o pomoc, a na pewno z czasem będziesz w stanie modlić się za niego bez żalu. 

Trzymaj się Lena, miłego wieczoru

lena
lena Lut 10 '16, 19:28
Witaj Marcinie, bardzo Ci dziekuje za pomoc i mądre słowa. pozdrawiam