Loading...

Prawdziwość objawień w Garabandal - prawda z nieba czy zakłamanie szatana? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Weronika
Weronika Lip 18 '14, 22:40
Witam! Ostatnio dowiedziałam się o tych objawieniach. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Podobno Ojciec Pio twierdził, że tam się prawdziwie objawia Maryja, a znowu niespełnienie się tych orędzi w czasie świadczy o ich fałszywości, a wizje muszą spełniać się w wytyczonym czasie! Proszę pomóżcie, bo nie wiem co mam o tym myśleć, a mam mętlik w głowie i strasznie się boje. Proszę o modlitwę i o w miarę możliwości czytelne wyjaśnienie sytuacji. Wiem, że Kościół dotychczas nie uznał tych objawień (wiem, że to mi powinno wystarczyć, ale nie mogę się uspokoić), ale z objawieniami w Medjugorie też Kościół nie wyraził zdania, a wielu ludzi w nie wierzy i jest wiele cudów. Poza tym nic nie wskazuje na to, by objawienia te były fałszywe. Błagam o pomoc!
aleksandra
aleksandra Lip 18 '14, 22:43
Ja miałam to samo. Oglądałam nawet film o tych całych objawieniach. Piotr i Beti wyjaśnili mi co i jak także prawie jestem przekonana, że są fałszywe. Poza tym, strasznie drażnił mnie fakt, że wszystkie dzieci były w stanie ekstazy, czego przy wcześniejszych objawieniach nie było. Do końca nie wiem jak to jest, ale czas zweryfikuje. W każdym bądź razie jak znajdę, to podeślę Ci link
Weronika
Weronika Lip 18 '14, 23:39
Dziękuje :) właśnie dlatego, że natknęłam się na ten artykuł to zaczęłam powątpiewać... Bo już prawie w to wierzyłam. Ale jak w tym wszystkim wyjaśnić tego Ojca Pio?
Dorota
Dorota Lip 19 '14, 00:19
Weroniko, najważniejsze jest stanowisko Kościoła, temu  na pewno by się o. Pio podporządkował. Jest jednak wiele niejasności z tym  uczestniczeniem o. Pio , bo o powiązaniach mówi  w większości sama wizjonerka, Conchita.
Wg. mnie nie ma co głowy sobie tym zawracać tylko  myśleć o swoim i innych zbawieniu.
Anka
Anka Lip 19 '14, 09:19
Oglądając filmu tych objawień, poczułam zaniepokojenie, dziewczynki dziwnie się zachowywały w czasie transu. Najlepiej nie zawracać sobie tym głowy, mamy uznane objawienia przez kościół i te ważniejsze apokalipse.
Weronika
Weronika Lip 19 '14, 12:09
Mnie fakt tych objawień napawa wielkim strachem, już od kilku dni nie mogę myśleć o niczym innym jak o tym i strasznie się boję. To chyba znak, że muszę iść do spowiedzi, bo gdy się zaczynam bać różnych rzeczy to tak właśnie robię. Do tego zaczęłam się bać zostawać sama i zaczęłam się bać ciemności. Coś okropnego. Wczoraj gdy odmawiałam Nowennę po ciemku to miałam wrażenie, że coś się na mnie w tej ciemności czai. Wiem, że to głupie i prawdopodobnie dałam się ponieść wyobraźni, ale czułam się nieswojo. A wszystko się zaczęło, gdy zaczęłam czytać o tych fałszywych objawieniach MBM. Przy okazji natrafiłam na te orędzia o "Ostrzeżeniu" u "Żywego Płomienia" i mimo, że to wszystko nieprawdziwe to napaja mnie okropnym strachem.