Loading...

Propozycja dla singli | Forum Nowenny Pompejańskiej

Monika
Monika Lis 18 '14, 19:31

Msze Święte dla singli organizowane w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego na warszawskim Ursynowie. 

Z opisu na profilu facebookowym:

Zapraszamy wszystkich chętnych na msze w intencji poszukujących męża/żony. Msze dobywają się raz w miesiącu, po mszy zapraszamy na spotkanie przy herbatce i ciastku:) Przyjdź i przypowadź innych, serdecznie zapraszamy:)

Zachęcamy do włączenia się w upiększanie naszych mszy i spotkań- może są wśród nas osoby uzdolnione muzycznie? może ochotnicy do posługi przy ołtarzu? może ktoś chciałby zaśpiewać psalm? lub wziąć na siebie czytanie? 

Z wszelkimi możliwymi pomysłami zgłaszajcie się- wspólnie twórzmy te wydarzenia:)
Po mszy zapraszamy na herbatkę/kawę z ciastkiem. Na pierwsze spotkanie sie przygotowaliśmy, ale jeśli macie swoje ulubione ciasteczka, czekoladki , smakołyki to zachęcamy do przyniesienia i spożywania w radości spotkania z drugim człowiekiem i Bogiem:)

Najbliższa Msza odbędzie się 29 listopada o 19.30 :)

https://www.facebook.com/pages/Msze-dla-Singli-na-Ursynowie/422885047798063

Monika
Monika Mar 16 '15, 15:17

Sporo u nas osób poszukujących drugiej połówkl - może komuś doda otuchy, że nie są w swoich poszukiwaniach sami http://www.niedziela.pl/artykul/117090/nd/Milosc-od-pierwszego-entera#

Rafał
Rafał Wrz 5 '15, 14:53

No sporo sporo..... Ja jestem na obu portalach no i nic....

Karolina
Karolina Wrz 6 '15, 09:05
Portale portalami, a mi sie przypomnialo jak zobaczylam ten watek, ze bardzo duzo osob wymodlilo sobie dobrego wspolmlzonka przez nowenne do Matki Bozej Nieustajacej Pomocy. Wiem, ze sporo jest takich osob, ktore modla sie wieloma innymi modlitwami, ale wiem tez, ze ta jest wyjatkowo... skuteczna, czy tez raczej nalezaloby powiedziec czesto wysluchiwana konkretnie jesli chodzi o ta intencje - odprawia sie w srody przez 9 kolejnych tygodni, wiem ze np w moim miescie chyba w kazdym kosciele jest, przypuszczam ze moze byc podobnie i w innych, polecam bardzo goraco, bo i we wlasnej rodzinie mam takich, co odmowili i dostali - np moja ciocia :)
Dominik
Dominik Oct 26 '15, 23:12

Wszyscy tak szukają drugiej połówki, a szkoda że tak mało osób myśli kategoriami - Pan Jezus - mężczyzna mojego życia, Maryja - kobieta mojego życia.

Pan Jezus i Mama Maryja to przecież Żywe Osoby, które chcą czuć się tak kochane jak żywi ludzie na ziemi :)

Kasjo_Peja
Kasjo_Peja Gru 13 '15, 23:21

Osobiście wolałabym znaleźć Pana Jezusa w drugim człowieku, niźli w kategorii samych myśli ..., co nie zmienia faktu, że jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko inne również.    

Joanna
Joanna Gru 14 '15, 16:05

A może Bóg ma dla was inny plan? :) W końcu nie wszyscy są akurat powołani do małżeństwa :). Nic na siłę. :). Są jeszcze inne opcje (np. życie świeckie konsekrowane..warto rozeznać..

Kasjo_Peja
Kasjo_Peja Gru 14 '15, 18:17

No cóż, wówczas będę dozgonnie frustrować się i biadolić, że akurat ja nie zostałam (powołana). W sumie aktualnie również to czynię, więc wiele się nie zmieni. Mówi się trudno. Może chociaż wtedy Bóg okaże mi łaskę w kwestii szybszej zmiany stanu skupienia. Samotna starość i przygarnięcie przez jakiś DPS-ik średnio mnie ekscytują.  :]