Loading...

Wołaj do Mnie , a odpowiem Ci | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Książki i kultura
Weronika JG
Weronika JG Lis 24 '14, 11:24

 

Dziś poszłam do księgarni katolickiej po ksiązkę , którą polecała tutaj Ilonka, a wróciłam z inną , bo tamtej nie było. 

Z moich pierwszych ogledzin wynika,że jest to modlitewnik jakiego bardzo długo szukałam i właściwie wpadł mi w ręce dzisiaj przypadkowo. 

Szczególowo są tu omówione wszystkie najważniejsze kroki , które prowadzą do duchowego i fizycznego uzdrowienia.

Książka szalenie wciągająca myśle , że przez niepowtarzalny klimat jaki w niej panuje. 

Jak się bardziej w nią zagłębię i poczytam solidniej to napiszę coś więcej. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z zakupu:))

Posiada Imprimatur :)

Dorota
Dorota Lis 24 '14, 13:53

Widzisz , jak to jest Weroniko...?:) Ja jechałam do Kielc , by o Witko posłuchać,  Ty do księgarni , by móc go poczytać, a właściwie tego, co mówi przez niego Pan Jezus,  winno być odwrotnie raczej :))) Ale cieszę się  , że masz tę książkę :)

Weronika JG
Weronika JG Lis 24 '14, 14:31

Ja też się szalenie cieszę Dorotko, jak będziesz w Kielcach jeszcze to dajże wcześniej znać!!!!

Besia
Besia Lis 24 '14, 14:38

Czekam Weroniko na Twoje relacje jak się już zagłębisz ;)))))

Weronika JG
Weronika JG Lis 24 '14, 14:46

Zagłębiłam się trochę i muszę stwierdzic ,że to , co jest tam napisane, jest elektryzujące wręcz.Szczególnie bardzo rozbudowany rozdział o przebaczeniu sobie i innym oraz o zdejmowaniu przekleństw brzmi jak egzorcyzm:)Oj, coś czuje ,że ta książka stanie się moja ulubioną:)

Ilona
Ilona Lis 24 '14, 16:09

Posiadam tę książkę :) Właściwie od niej się zaczęło. Dopiero po niej była "nie bój się, wierz tylko", a teraz zamówiłam "uzdrawiająca moc Ducha Świętego". Są świetnie i przenikająco napisane. Z przyjemnością się je czyta i modli modlitwami w nich zawartymi, prawda, Weroniczko ?  :)

Weronika JG
Weronika JG Lis 24 '14, 16:28

Tak Ilonko , ja sobie sama chyba zrobię prezent na Mikołaja i kupie jeszcze kilka książek o.Witko:) Albo wyślę męża! Niech chociaż raz przestąpi próg ksiegarni katolickiej! :))

asia
asia Lis 24 '14, 16:29

miałam przyjemność kilka dni temu widzieć o. Witko :)

Ilona
Ilona Lis 24 '14, 19:10

Bardzo sympatyczny, ciepły człowiek, uśmiechnięty, przyjaźnie nastawiony :)  Przesyła dobrą energię :)

Weronika JG
Weronika JG Lis 24 '14, 19:50

a propos przebaczania sobie i innym, i tego ,ze nikt idealny nie jest, i w związku z modlitwami przebaczenia w w/w książce taka piosenka ( juz kiedys wkleiłam link). Tam na teledysku jest migawka z różańcem a Kelly ma na sobie cudowny medalik:)

 

https://www.youtube.com/watch?v=H5ArpRWcGe0

 

 

 

 

Anna Weronika
Anna Weronika Lis 26 '14, 20:20

Znakomity Modlitewnik. Mam go i modlę się i czytam.

To w nim przeczytałam o tym, że TYLKO JEZUS MOŻE NAPRAWIĆ NAMIOT MOJEGO SERCA.

Do mnie również "przychodzą" książki w podobny sposób. Szukając jednej otrzymuję inną - NIESPODZIANKĘ - jeszcze lepszą.

Pozdr. :)A

Ilona
Ilona Lis 26 '14, 20:28

A ja dziś dostałam z księgarni z książkę  o. Witko " uzdrawiająca moc Ducha Świętego" Dużo w niej modlitw i świadectw :) Akurat na nadchodzące śnieżne wieczory .