Loading...

Nieoczekiwana łaska | Forum Nowenny Pompejańskiej

Ela
Ela Lip 23 '12, 00:20
Witam, chciałam się pochwalić, że podczas odmawiania nowenny dostałam pracę, która jest lepsza niż moja poprzednia i o której cicho marzyłam. Chociaż odmawiałam nowennę w zupełnie innej intencji czuję, że to wynik mojej modlitwy i mojej mamy, bo praca przyszła niespodziewanie, nagle i bezproblemowo (poszłam na rozmowę i zamiast być przepytywaną to ja zostałam zapytana czy chcę u nich pracować), a telefon w sprawie pracy zadzwonił w trakcie odmawiania przeze mnie nowenny :) i to 3 raz, bo 2 pierwsze nie odebrałam, bo nie słyszałam telefonu :) I chociaż główna intencja nadal jest niewysłuchana to dziękuję Maryi za tą pracę :) Może główna intencja też się spełni.... na pewno dzięki nowennie nauczyłam się różańca i jakiegoś braku jak nie odmówię chociaż 1 części. A kiedyś ani nie umiałam ani tym bardziej nie odmawiałam, bo twierdziłam, że to długie, nie umiem, muszę mieć 3 książki żeby odmówić różaniec, bo nie umiem z pamięci :)
Ela
Ela Lip 24 '12, 23:44
Wiele razy modlitwa mi pomogła, nawet w tak błahych sprawach jak zdążenie na autobus, który nieoczekiwanie pojawia się na przystanku w chwili gdy go potrzebuję, zupełnie niezgodnie z rozkładem :) Ale w tych najważniejszych Bóg nadal każe mi czekać.... A z cierpliwością u mnie strasznie ciężko...
Monika
Monika Lip 25 '12, 02:31
Cieszè siè razem z Tobá! To bardzo podnosi na duchu kiedy siè czyta jak Pan Bóg dziala teraz w tym czasie! 

Assisi
Assisi Oct 8 '12, 00:38
;-) ja też jak odmawiam różaniec to mam kilka okienek na komputerze otwartych z rozwazaniami, tajemnicami, Nowenną i czym się tylko da bo z pamieci jakoś nie idzie. Pozdrawiam!
Elżbieta
Elżbieta Sty 30 '15, 00:27

Ja ściągnęłam w sklepie Play różaniec i odmawiam go z łatwością nie muszę otwierać żadnych stron w komputerze polecam ta aplikacja jest bardzo pomocna. Rożaniec odmawiam w telefonie

Edytowany przez Elżbieta Sty 30 '15, 00:42
Darius
Darius Sty 30 '15, 19:05

To ma być Google play czy piszesz o polskim operatorze Play ?

Elżbieta
Elżbieta Sty 31 '15, 20:00

Tak jak Bogusia pisze:) W każdym nowszym telefonie powinien być sklep play

Edytowany przez Elżbieta Sty 31 '15, 20:02