Loading...

Cięzar serca, jeszcze tak ciezko nie było.... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Karolina
Karolina Sty 27 '15, 17:44

Witam. Nowenna modle sie od 20 grudnia 2014 roku, jestem w trakcie odmawiania czesci dziekczynnej za ok dwa tygodnie koncze nowenne. W czesci błagalnej było ciezko koszmary nieprzespane noce, zwatpienie ale nie było tak zle jak jest teraz:( Jest starsznie ciezko na sercu duszy, mam wrazenie ze moja modlitwa odbija sie od sciany i wraca do mnie ze nie dociera do Matki Bozej, ze mnie nie słyszy na moje wołanie i modlitwy!:( Zupełny brak wiary zwatpienie, niekontrolowane wybuchy płaczu, beznadzieja ze nie otrzymam to o co prosze, ze nie bede juz nigdy szczesliwa takie mysli mnie ostatnio przygniataja coraz bardziej i powoduja czarna rozpacz. Mam wrazenie ze im blizej konca nowenny tym coraz gorzej, oczywiscie nie ma mowy o przerwaniu nowenny to w ogole nie wchodzi w gre. Czasmi mysle zeby te dwa tygodnie zleciały szybko bo nie wiem czy poradzi sobie z tym moja psychika. Odmawiałam poprzednio juz nowenny ok 5 razy było ciezko przeciwnosci ale tak złe i ciezko w sensie psychicznym nigdy nie było. Najgorsze jest w tym wszystkim zupełny brak wiary ba tak bardzo chciałabym ja w sobie miec.

Dorota
Dorota Sty 27 '15, 18:12

Przytulam modlitwą , a Ty wytrwaj, Karolinko  +

aneciak
aneciak Sty 27 '15, 20:08

Karolinko, ja w takich momentach prosze o wiare. Wiem ze jest Ci ciezko, ale trwaj, moje modlitwy tez myslalam ze trafiaja w sciane, ale to nie tak. Fakt ze gdy sie juz pozbieralam i postanowilam modlic sie w intencji zapomnienia i uwolnienia od tego uczucia, stalo sie cos zupelnie odwrotnego co wgniotlo mnie w ziemie, ale wierze ze ta sytuacja byla po cos, nie wiem po co, czy Bog mi daje znak "modl sie dalej o to", czy wrecz przeciwnie.

Dzisiaj trafilam na to, bardzo mnie to pociesza https://www.youtube.com/watch?v=pqTdOpRnA20 szczegolnie, ze takie "zapasci" wiary mam  bardzo czesto.

Karolina
Karolina Sty 27 '15, 20:14

Niezbadane sa wyroki boskie.... bede prosic o wiare i nadzieje, bo przeciez one sa tak bardzo wazne i potrzebne w naszym zyciu. Ufam ze to wszystko dzieje sie po cos , ma to wszystko w sobie jakis cel ktorego my jeszcze nie widzimy. Jest strasznie ciezko na duszy ale nie poddam sie nawet mki to przez mysl ani razu nie przeszło zeby zrezygnowac. Dziekuje za pokrzepiajace słowa i filmik :)

aneciak
aneciak Sty 27 '15, 20:27

Karolino, ja sie modlilam 5 miesiecy i dzis rano wstalam i powiedzialam dosc, po prostu dosc, bo tkwie w martwym punkcie. I ide sobie, stoje na przejscu, obok parkuje samochod, wysiadl ktos, ogladam, buty, spodnie, kurtka, patrze na glowe, odwraca ten "ktos" glowe-moj byly...

Luko
Luko Sty 27 '15, 20:47
Karolina. Gdzieś czytałem że czym trudniej to modlitwa przynosi większe efekty. 3maj się :-D