Loading...

Siła modlitwy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Elżbieta
Elżbieta Lut 1 '15, 02:39

Witam:) Modlitwę Pompejańską rozpoczęłam 1 stycznia o poprawę sytuacji finansowej i wyjście z długów. Już teraz wiele się dzieje chociaż różaniec jeszcze nie ukończony. Często musiałam pożyczać pieniądze co było dla mnie bardzo upakarzające zwłaszcza jak ktoś z niechęcią je pożyczał i dawał bardzo krótki termin zwrotu długu przeważnie 1 lub 2 dni góra tydzień. Zauważyłam,że teraz wcale nie muszę pożyczać bo zawsze jakimś zbiegiem okoliczności mam zawsze jakieś pieniądze w portfelu co na bieżące  wydatki wystarcza.Pewnego dnia przyszło pismo od komornika o umorzeniu długu co mnie bardzo ucieszyło. Nie wiem jak będzie jak przyjdą rachunki do zapłacenia bo są to  niemałe sumy ale wierzę że z pomocą Najświętszej  Panienki i Bożej łasce dam jakoś radę. Chwała Panu

Edytowany przez Elżbieta Lut 1 '15, 03:00
asia
asia Lut 1 '15, 18:46

Chwała Panu !!! :) Chwała Mateńce!!!!

ania
ania Lut 1 '15, 19:15

Pan Bog juz tam sobie plan zrobil:)) ja rowniez modlilam sie o poprawe finansowa,wiem,ze nie zmieni sie z dnia na dzien ale teraz tez jakims zbiegiem okolicznosci dostajemy z roznych katow,gdzie nie mielismy nawet pojecia,ze takie cos istnieje..oczywiscie zly miesza,bo w tej chwili jest masakrycznie ale mam wielka nadzieje,ze to dlatego,gdyz Pan Jezus czeka ze Swoim planem ,czeka az zly sie wkoncu zmeczy bo na pewno nie przerwe modlitwy i wiary w dobro...