Loading...

Nowenna do Miłosierdzia Bożego | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różności » Propozycje
Besia
Besia Mar 29 '15, 00:36

Kochani teraz wkroczyliśmy w Wielki Tydzień to piękny ,święty czas ,ale niedługo tez jest Święto Miłosierdzia Bożego dlatego przypominam i zachęcam serdecznie do przygotowania się do tego święta Nowenną ,którą podyktował Pan Jezus siostrze Faustynie .Nowennę tą należy zacząć w Wielki Piątek dlatego piszę już teraz ,żeby nie pamietać o tym i sobie przygotować tą modlitwę .http://www.duszki.pl/poogladaj_poczytaj/beatyfikacja_jana_pawla_II/beatyfikacja_jana_pawla_II_teksty/NowennaDoMilosierdziaBozego.pdf

Jerzy
Jerzy Mar 29 '15, 09:11

Dziękuję bardzo, zapisałem sobie tę nowennę na pulpicie więc łatwiej mi będzie co dzień ją odprawiać. Zwłaszcza że tyle jeszcze intencji mam do wyproszenia. 

Ilona
Ilona Mar 29 '15, 19:52

Dokładnie przedwczoraj wieczorem szukałam tej Nowenny żeby mieć przygotowaną na piątek. Od jutra zaczynam szturmować niebo :) Tak jak rok temu z mężem, tak teraz z synem- nie dam się zbyć Najwyższemu :) Znowu będę się wpychać oknem do Jego Serca, a Nowenną uwieńczę swoje dzieło :)

 

Darius
Darius Kwi 3 '15, 11:02

W tamtym roku odmawiałem, gdzies mi to uleciało z pamięci.

Dziękuje za przypomnienie

Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 3 '15, 19:51
Nowenna rozpoczeta.
Besia
Besia Kwi 7 '15, 11:59

Cieszę się ,że rozpoczęliście Nowennę ,ja też ;)

Jerzy
Jerzy Kwi 10 '15, 08:30

Co dzień w RM o 15-tej jest odmawiana Nowenna przy Koronce a gdy jestem poza zasięgiem radia o piętnastej to sam ją odmawiam. Jeszcze tylko dni nam zostało do tego wspaniałego Święta Miłosierdzia :)