Loading...

Nowenna Pompejanska | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 1 '15, 20:01
Kochani prosze jezeli mozecie o wsparcie modlita. Odmawiam 4 NP,zostalo jeszcze 12 dni do zakonczenia i podobnie jak w przypadku 3 NP /ktorej niestety nie ukonczylam tez zabraklo kilkanascie dni/dzieje sie cos niedobrego.Zaczynam watpic w sens modlitwy, wszystko sie wali,odmawiam placzac, nachodza mnie czarne mysli. Bardzo chce skonczyc te Nowenne, odmawiam ja w waznej dla mnie intencji dotyczacej mojego malzenstwa.
Serdeczne Bog Zaplac za kazde westchnienie w modlitwie abym wytrwala.
Dorota
Dorota Kwi 1 '15, 21:28

Otulę Cię modlitwą , ale i proszę...postaraj się wytrwać ...

 

Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 1 '15, 22:12
Dziekuje Ci Dorotko. Mam nadzieje ze wytrwam mimo wszystko,wiem ze to wszystko to sprawka zlego zeby mnie tylko odwiesc od modlitwy. Nie moge mu dac tej satysfakcji, dlatego poprosilam o wsparcie.
Dorota
Dorota Kwi 1 '15, 22:50

Nie dopisałam...i zaufaj :)

Inka
Inka Kwi 2 '15, 09:27

Wesprę,nie poddawaj się:)

aneciak
aneciak Kwi 2 '15, 20:45

+

Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 12 '15, 20:17
Dziekuje wszystkim za modlitwe, dzieki Wam wytrwalam i ukonczylam Nowenne. Za chwile zaczynam nastepna.
Dorota
Dorota Kwi 13 '15, 00:36

Bogu dziękuję za Ciebie :) Pięknie, że zaczynasz następną Nowennę !:)

Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 13 '15, 08:36
Bez Rozanca nie mozna zyc, a i jest tyle lask do wyproszenia i chociaz nie zostalam wysluchana nie dam Maryi spokoju.
Besia
Besia Kwi 13 '15, 08:44

Tak Dorotko Tereso ,bez różańca nie da się żyć ;) Cieszę się ,ze się nie poddajesz i zaczynasz drugą NP;)

Dorota Teresa
Dorota Teresa Kwi 13 '15, 09:00
Besiu to jest moja 4 NP i po drodze jeszcze pare niestety nieukonczonych.Nie moge sie poddac musze walczyc o swojego meza, a czym mam walczyc jak nie Rozancem i modlitwa.Nawet jezeli przegram te walke to przynajmniej bede wiedziala ze zrobilam wszystko co bylo w mojej mocy aby ratowac moje malzenstwo.
Besia
Besia Kwi 13 '15, 09:08

Tak kochana walcz i nie poddawaj się ;))))))))