Loading...

Pytanie... | Forum Nowenny Pompejańskiej

Monika
Monika Maj 14 '15, 23:27

Rozpoczęłam niecałe 2 tygodnie temu Nowennę Pompejańską. Już 2 raz, ponieważ kilka dni wcześniej niestety przerwałam poprzednią odmawianą w tej samej intencji...

Kilka już razy podczas odmawiania jej zasnęłam... Zazwyczaj rozpoczynając ostatnią (3) część. Ze 2 razy obudzilam się jednak i dokończyłam... W większości przypadków niestety budziłam się dopiero rano.

W związku z tym mam pytanie...

Czy muszę zaczynać nowennę od nowa, czy pomimo wszystko jest ona ważna...

Dodam, że każdego dnia pojawia się wiele przeciwności i trudności w jej odmawianiu... I nie wiem... Czy ona jednak wciąz jest ważna, czy muszę jednak probować kolejny (już w sumie byłby to 4) raz?...

Monika
Monika Maj 15 '15, 07:04

Witaj Moniko :)

Myślę, że przede wszystkim powinnaś posłuchać swojego sumienia - co ono Ci podpowiada. Jeżeli w sercu czujesz, że bardzo zawaliłaś i powinnaś zacząć od nowa to tak zrób :) A jeżeli tak nie czujesz to módl się dalej ale nie zostawiaj odmawiania na wieczór, staraj się tak ułożyć sobie dzień żeby zmęczenie nie zdążyło powalić Cię z nóg. Wieczorem jeżeli odmawiasz to spróbuj chodzić po pokoju, stań przy oknie, patrz w wieczorny krajobraz. To być może odgoni chęć położenia się.

Nie podawaj się :) Pozdrawiam.