Loading...

problem z intencja | Forum Nowenny Pompejańskiej

kasia
kasia Maj 18 '15, 13:09

Zakonczylam pierwsza NP za tate...teraz chce bardzo odmowic za siebie. pragne miec bozy dom rodzine a przedewszystkim bozego meza. Ktorybedzie wierzacy, i ktorybedziewyznawal te same wartosci...i nie wiem jak zinterpretowac intencje...czy za prawdziwa milosc..czyza dar rodziny i meza wierzacego...wiem ze to sprawa indywidualna, ale moze ktos podpowie albo doradzi..czy dwie intencje w 1 zdaniu czy np. Za prawdziwa milosc i koniec..dopomozecie?:))

Karolina
Karolina Maj 18 '15, 15:30
Ja bym intencje okreslila jako "za dobrze zamaz pojscie" - bo z tego co piszesz wynika, ze dobre wg ciebie to takie gdzie maz bedzie pobozny, uczciwy i taki przy ktorym bedziesz mogla zalozyc normalna, katolicka rodzine. Mlzesz ewentualnie rozbic na kilka mniejszych i najpierw np odmowic "o dobrego meza" (czyli spelniajacego podane przez ciebie kryteria), a jak juz ktos ci sie taki trafi to "o laske zalozenia poboznej rodziny". Mysle ze oba warianty sie nadadza, a jak bedziesz chciala to odmowic to juz zalezy od ciebie.
kasia
kasia Maj 18 '15, 15:56

no właśnie muszę pomyśleć, ale dzięki za odpowiedź:) 

Karolina
Karolina Maj 19 '15, 10:56
Nie ma za co i polecam sie na przyszlosc ;) mozesz tez zawsze pomodlic sie do Ducha Swwietego zeby pomogl przy okresleniu intencji, mi to zawsze pomaga.
Urszula
Urszula Cze 18 '15, 17:45
Mam pytanie. Chce rozpczac NP i mam problem z intencją. Jestem mamą trójki dzieci które są oddalone od Boga. Czy moge modlić sie jednocześnie za nawrócenie moich dzieci lub ich uwolnienie od złego czy też powinnam za każde osobno odmówić NP. Chodzi o to że nawet nie wiedziałabym od którego dziecka zacząć żeby nie czuć się duchowo winna wobec pozostałych. Z góry dziekuję za odpowiedź
Besia
Besia Cze 18 '15, 21:14

Urszulo mozesz też zapisać się do Różańca Rodziców za dzieci wtedy wszystkie Twoje dzieci bedą omadlane  przez Twoją Różę całym rózańcem  ,jak chcesz to sobie poczytaj http://www.rozaniecrodzicow.pl/?o=uczestnictwo

Oczywiście możesz też NP odmówić jak najbardziej .

Urszula
Urszula Cze 19 '15, 00:03
Dziekuje Renatko i Basiu za odpowiedz. Do rozanca rodzicow naleze od kilku lat. Ale zaczne NP tez w tej intencji. Postanowilam sobie ze jesli jeszcze dzis ktos odpowie na moj post to bedzie znak od Boga ze jednak powinnam zaczac ta modlitwe. Moje dzieci to moje serce i nie umiem go podzielic na trzy czesci. Bog zaplac za tak mile posty
Besia
Besia Cze 19 '15, 00:11

Cieszę się kochana ,ze należysz do Różańca za dzieci .;) Pięknie ,że chcesz odmawiać NP w ich intencji ,owocnej modlitwy Ulu;)

Urszula
Urszula Cze 20 '15, 12:54
Jeszcze raz dziekuje Besiu. Zielona - rowniez bardzo Ci dziekuje za linka do audycji. Bardzo mi pomogl . W swietny sposob odpowiada na najwazniejsze pytania i watpliwosci. Chyba jednak chcialam za bardzo hurtowo ta sprawe zalatwic. A co myslicie o intencji - o milosc w rodzinie? Mam na mysli najblizszych mnie , meza i dzieci?
Besia
Besia Cze 20 '15, 13:01

Myślę ,że piękna intencja;)