Loading...

Trudnosci na poczatku nowenny | Forum Nowenny Pompejańskiej

Justyna
Justyna Cze 12 '15, 10:37
Witajcie,
Niedawno dowiedziałam sie o nowennie i postanowiłam ja odmawiać w intencji mojego zdrowie. Problemy zdrowotne spowodowaly u mnie lawinę leków i depresje. Ostatnio nawet czułam sie juz calkiem dobrze psychicznie. Pogorszenie nastąpiło w momencie kiedy zaczelam odmawiać nowennę. Dzis dopiero 5 dzien. Wrócił do mnie najgorsze myśli i czarne scenariusze.
Powiedzcie proszę czy tez tak mieliście. Jestem poczatkujaca i nie wiem ci myśleć.
Goraco pozdrawiam.
Besia
Besia Cze 12 '15, 11:05

Witaj Justynko;)  Tak może być ,nie zrażaj się kochana i odmawiaj dalej ;) Pozdrawiam serdecznie ,owocnej modlitwy życzę ;)

Karolina
Karolina Cze 14 '15, 10:14

Justynko, takie trudności od początku świadczyć mogą o tym, że trafiłaś w bardzo dobrą intencję (tzn pomijając oczywiście sprawę tego, że intencje ze zdrowiem zawsze są ważne i w ogóle, bo bez zdrowia ciężko z życiem cokolwiek zrobić). Ja 10 maja skończyłam nowennę w intencji dobrej pracy, w części dziękczynnej miałam takie stany lękowe, że myślałam, że końca nie dożyję. Ostatniego dnia dostałam takiej migreny, że chciałam umrzeć. Przeszła mi momentalnie jak tylko zaczęłam odmawiać różaniec tamtego dnia, i wszystko się zaraz uspokoiło. Także nie zrażaj się - te trudności mają cię na celu zniechęcić, więc nie pozwól na to :) nie daj się :*

Justyna
Justyna Cze 14 '15, 20:19
Trwam dalej w modlitwie nie poddaje sie choc mimo, ze dzis dopiero 7 dzien chwile zwątpienia juz miały miejsce. Intencja jest dla mnie ogromnie wazna i zrobie wszystko aby wytrwać. Wrócił koszmar związany z lekami. Ale trwam w modlitwie. Wierze w jej moc i w to, ze Bozia czuwa!
Justyna
Justyna Cze 14 '15, 20:20
Dziekuje za Wasze słowa, sa dla mnie bardzo ważne i dodają sil:)
Monika
Monika Cze 15 '15, 08:32

Nie zniechęcaj się Justynko! Początki zawsze są trudne ale im trudniejsze początki tym większe owoce :)

Justyna
Justyna Cze 16 '15, 08:44
A Wam tez zdarza sie plakac podczas odmawiania NP?
Besia
Besia Cze 16 '15, 09:00

Justynko zdarzało się kochana ;)

Edytowany przez Besia Cze 16 '15, 09:01