Loading...

Czy kontynuować nowennę? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Dorota
Dorota Sie 11 '15, 18:52

Jestem już w połowie nowenny pompejańskiej, modlę się o to aby moja przyjaźń z pewnym mężczyzną przerodziła się w miłość. Jednak usłyszałam od pewnej osoby, że on nie chce ze mną być. Nie wiem czy ta osoba z nim o tym rozmawiała, czy powiedziała to w żartach (w tym momencie akurat była bardzo rozbawiona) czy po prostu jakoś drażni ją to, że tyle czasu spędzamy razem i nic z tego nie wynika. Kiedy to usłyszałam bardzo mnie to zabolało i od razu nasunęła się myśl czy jest sens kontynuować dalej nowennę. Wierzę, że nowenna może zdziałać cuda, ale wiem też, że Bóg nie ingeruje w wolność osoby. 

marek
marek Sie 11 '15, 19:20

Modliłbym sie na Twoim miejscu o właściwego mężczyznę,a  nie tego akurat, konkretnego. Dokończ moze nowennę w tej intencji…

Joanna
Joanna Sie 11 '15, 19:22

Witaj, Dorota. Jedyne co można doradzić , choć sama tym sobie zaprzeczę, to nie słuchać się ludzi, a natchnień Ducha Bożego i Twojego serca:). Jasne, że warto kontynuować, szkoda przerywać, to bardzo mocna modlitwa. :)

.
. Sie 11 '15, 19:47

Ja np. jestem osoba pod wzgledem uczuc bardzo uparta! chocby nie bylo ani jednej realnej szansy, nadziei, nic, totalne zero na bycie razem, czy tez wszyscy nawet ksieza mowili mi ze nie warto, abym przestala sie modlic i czekac ja nigdy bym nie posluchala! bo zaden czlowiek chodzacy po ziemi nie ma pojecia jak to bedzie! i czy Bog nie sprawi cudu.. a Bog ma to do siebie ze lubi sprawiac cuda tam gdzie juz kompletnie nie ma szans ale sie mimo wszystko uparcie wierzy! dlatego uwazam ze nie powinnas a nawet nie mozesz przerywac modlitwy! zwlaszcza dlatego ze jakas osoba Ci tak powiedziala.. tylko Bog jeden wie jak to bedzie w naszym zyciu! :) Zycze Wam szczescia calym sercem:) Pozdrawiam