Loading...

Czy mogę w takiej intencji podejmować się Nowenny Pompejańskiej? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Iwona
Iwona Wrz 21 '15, 17:06
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! od pewnego czasu zastanawiam się nad odmówieniem Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego narzeczonego,odkąd wyjechaliśmy za granicę stał się bardzo przykry dla mnie,mówi mi różne rzeczy które mnie ranią,nie oszczędzając przy tym przekleństw,ciągle tylko na mnie narzeka,ma wieczne pretensje o wszystko,czasem nawet zastanawiam się czy nie opętał go jakiś zły duch,ostatnio nawet rano,gdy skończyłam modlitwę powiedział " na co Ty czekasz? śniadanie idż rób,modlitwami się nie nakarmisz! " bardzo mną to wstrząsnęło,gdyż oboje jesteśmy wierzący,co niedziele uczęszczamy na mszę świętą.Nie wiem czy mogę i czy jest sens odmawiać Nowennę w intencji przemiany narzeczonego?Ludzie mają o wiele poważniejsze troski i problemy...Bardzo chciałabym poznać czyjeś opinie na ten temat.
Karolina
Karolina Wrz 22 '15, 21:26
Odmawiaj bezzwlocznie - nie zrazaj sie niczym, a juz zwlaszcza jesli w trakcie spotkaja cie np jakies trudnosci, czy przykrosci. Nie mowie ze tak musi byc, ale spokojnie zacznij :)) 


Poza tym jesli chodzi o intencje - jesli bys sie zastanawiala nad intencja typu "chce górę zlota" to to nie byla by dobra intencja, co innego prosba o przemiane serca ukochanej osoby. Ruszaj do dziela :)) 

Edytowany przez Karolina Wrz 22 '15, 21:29