Loading...

Nowenna Pompejanska zerwana czy nie ? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Kisiel
Kisiel Oct 1 '15, 19:23
Witam. 

Mam taką sytuacje.
Jestem juz 30 dni w nowennie
Wczoraj gdy wrocilem ze szkoly okolo 16 bylem jak codzień zmeczony.
Czesto odmiawaim Rozaniec wieczorem wiec nie odmowilem go jak wrocilem.
Zjadlem obiad cos tam na komputerze i o okolo 18 polozylem się aby troche odpocząc. Mialem zaplanowany wieczor wiec chcialem pospac tak do 21 22 moze do 24. Czesto robie drzemki po szkole wiec nie przejmowalem sie zbytnio tym ze sie połozylem. Mama obudzila mnie o 20:30. Mialem zaplanowaną gre na komputerze o 21 ale nie chcialem na nią isc bo jeszcze chcialem sobie pospac z 2h. Nie nastawialem budzilka bo zawsze budzilem sie okolo 24-1. Tym razem bylo inaczej. Obudzilem si e o 6:05. Jak zobaczylem  tą godzine to zamarłem w strachu ze przez lekkomyslnosc moglem zaprzepascic miesiac pracy. Od razu wziąlem Rozaniec i odmówilem wszystkie 3 części. 
Nie mialem wbytnio wplywu na to. Mialem duzo planow na wieczor a nic z tego nie zrobilem. Nie przyszlo mi na mysl ze moge spac przez 12h. Nawet gdyby to byla 3 rano to bym sie tak nie przejmowal bo bywa czas ze klade sie o 3. Koncze dzien o 3. Ale nie o 6. Teraz nie wiem co począć. Nie wiem czy Rozaniec ktory odmowilem o 6 (mowiac sobie i Maryji ze jest to ze srody, twierdzac ze jeszcze dzien moj sie nie skanczyl) liczy sie jako kontynuacja nowenny.
Teraz konkretne pytanie.
Czy nowenna zostala przerwana ?
Przed odpowiedzia prosze sie pomodlic do Ducha Swietego i Maryji o odpowiedz. Ja moglbym sie pomodlic ale nie jestem w tej nowennie znawcą a licze ze tacy tu są.
Inaczej wedlug mnie bylo by gdybym zasnal podczas modlitwy i obudzil sie o 6 w porze mojego wstawania. Tu poprostu stracilem pol dnia.
Czekam na szybką odpowiedz.