Loading...

Czy moja nowenna sie liczy? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Kawek
Kawek Lis 17 '15, 16:35
Witam Dzisiaj mija 9 dzien czesci blagalnej i przed chwila zobaczylem na stronie,jak powinno sie ja odmawiac.Chodzi mi glownie od rozanca: np zwiastowanie NMP Czytam rozwazanie Ojcze nasz 10 zdrowas maryjo Chwala ojcu I tak wszystkie tajemnice a nastepnie Pomnij o milosierna panno rozancowa... I Pod twoja obrone na koniec 3x westchnienia Krolowo rozanca sw modl sie za nami. I moje pytania: Bo ja ta modlitwe blagalna pomnij o milosierna panno,pod twoja obrone i 3x westchnienia odmawiam po wszystkich tajemnicach odmowionych a czytalem ze po odmowionej jednej tajemnicy trzeba je odmawiac wszystkie.I czy moja nowenna sie liczy?
.
. Lis 17 '15, 16:43

ja uważam, że tak! Maryja nie jest jakąś formalistką, że jak pomyliłeś kolejność czy coś to Ci nie zaliczy. Ważne aby odmawiać cała przez 54dni. nie pomijając żadnego dnia! bo (tu też nie chodzi o formalności) a o nasze podejście do tej modlitwy. jeżeli ktoś uważa inaczej nie będę się spierać bo jak napisałam to wyłącznie moje zdanie :)

Kawek
Kawek Lis 17 '15, 17:29
Dzieki za odpowiedz.Moze ktos jeszcze sie wypowie?
Dominik
Dominik Lis 17 '15, 17:52
Witam, ja tez zacząłem kilka dni temu odmawiać swoją pierwszą nowennę. Według instrukcji na stronce: http://pompejanska.rosemaria.pl/...anska-krok-po-kroku/ tu jest wyraźnie napisane, że te modlitwy odmawia się tylko raz po 15 cząstkach różańca (po 3 tajemnicach), na samym końcu nowenny. Wydaję mi się więc że twoja modlitwa jest poprawna :)
Kawek
Kawek Lis 17 '15, 18:25
Wlasnie,wszedzie jest napisane inaczej.Czyli jaka jest poprawna wersja?.