Loading...

czy odmawiajac nowenne mam szanse ze bedzie wysłuchana? | Forum Nowenny Pompejańskiej

ania
ania Gru 25 '15, 21:45

witam, jestem ania. wiecej o swojej intencji napisałam w poscie modlitwa za zwiazekz konkretna osobą.bardzo bym chciała, zeby moja intencja była wysłuchana, ale tez nie chce sie łudzic, bo boje sie rozczarowan... była bym szczesliwa. mam nadzieje ze wytrwam w tej modlitwie i bede mogła podzielic sie z wami swoimi doswiadczeniami i byc moze łaskami od Boga. chce zapytac czy Matka Boska nie wysłuchała czyjej intencji? czy pomaga kazdemu w sposob najlepszy dla danej modlacej sie osoby? moze moja intencja jest błacha i mało wazna ale naprawde bardzo mi na niej zalezy i wierze ze zostane wysłuchana, bardzo wierze. pozdrawiam

Edytowany przez ania Gru 25 '15, 21:48
Dorota
Dorota Gru 25 '15, 22:50

Witaj Aniu ...

Jeżeli wierzysz , że zostaniesz wysłuchana , to czemu nas pytasz tutaj...? Już w tytule zawarłaś swoją wątpliwość, jest jakaś niekonsekwencja w Tobie , tę wątpliwość wyrażasz ponadto w swym drugim poście. Widzisz tyle niewiadomych , ale się upierasz, choć nie chcesz rozczarowań  i przyjmiesz każdą wolę Boga. Czemuż więc   prosisz o miłość konkretnego mężczyzny,  miast po prostu modlić się o to , by Pan postawił na Twojej drodze tego właściwego...? 

Matka Boga naszego wysłuchuje  wszystkich intencji, niesie je  przed Jego Tron, a On  wie , co dla nas najlepsze. Niekiedy więc może okazać się , że  nie otrzymujemy tego, co po ludzku chcemy.  Najlepiej więc  najpierw  przemodlić samą intencję , pytać o nią Boga, czy to ma sens.

Ale ty pragniesz akurat konkretnego mężczyzny, jak piszesz jesteś przygotowana  na wszystko, jeśli już taka decyzję podjęłaś , to módl się z wiarą, włóż w to całe swoje serce , a Bóg będzie czynił to, co najlepsze dla Ciebie. Na bratnim do tego portalu akurat ukazało się świadectwo takiej modlitwy http://pompejanska.rosemaria.pl/...s-samych/  ; Jest tam więcej świadectw w tej intencji. Nikt z nas nie jest Bogiem, wiemy tylko tyle , że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia i On najlepiej wie, czy to szczęście nasze, po ludzku w danym momencie widziane przez nas, jest dla nas prawdziwym szczęściem, tylko Bóg bowiem wie , co z tym naszym  "szczęściem" może stać się później. 

 

ania
ania Gru 25 '15, 23:06

modle sie tez ogolnie o miłosc osoby która poznam, ale chciałabym zeby była to konkretna osoba. ale wszystko przyjme według woli Boga. poniewaz jestem taka osoba, mam mało wiary w siebie, wszystko widze w czarnych barwach i odrazu zakładam, ze mi sie nie uda. wiem musze zmienic swoje nastawienie.modle sie, wierze, ale boje sie ze nie bede wysłuchana...nie wiem co bedzie co szykuje los , ale musze i bede dobrej mysli

Dorota
Dorota Gru 25 '15, 23:16

Aniu, oddaj się więc najczulszej Matce, przytul się do Niej i proś swoimi słowami przed Różańcem, by Ona Cię przytuliła i wyprosiła dla Ciebie łaskę Ducha Świętego, Jego również obecności w Tobie.  Módl się sercem , nie odklepuj paciorków, tylko rozmyślaj o Tajemnicach , wyobrażaj sobie  sytuacje w nich zawarte, przyglądaj się Maryi, Jezusowi i ...sobie.  Najpierw odzyskasz siebie wtedy, a to wiele...

ania
ania Gru 25 '15, 23:24

dziekuje za dobre słowo,postaram sie aby moja modlitwa była dobra i zebym potrafiła sie na niej skupic, bo szczerze powiem ,ze czasem nie moge sie skupic, ale dzielnie staram sie ja odmawiac.kazdego dnia ciesze sie ze nie przerwałam jej i trzymam sie swojego celu. to moja pierwsza nowenna postaram sie ja ukonczyc.ostatnio odkąd zaczełam ja odmawiac lepiej spie, nie budze sie w nocy. mysle ze to dobry znak.bede konsekwentna w tym co robie i w co wierze

Dorota
Dorota Gru 25 '15, 23:32

No widzisz... życzę Ci więc pięknej modlitwy, i wytrwania w niej, a  z czasem będziesz widziała płynące łaski od Pana . Tego całym sercem ci życzę i otulę Cię modlitwą swoją :)

ania
ania Gru 25 '15, 23:53
Dziękuję, mam nadzieję że wszystko się ułoży. I będę szczęśliwa, i będę mogła doznać łaski Pana. Być może to nie będzie konkretna osoba za którą odmawiam nowenne ale pomoże mi zrozumieć dlaczego to właśnie nie ona. Będę silna i wytrwała. Dziękuję bardzo
Edytowany przez ania Gru 25 '15, 23:59