Loading...

NIE WYSLUCHANE INTENCJE | Forum Nowenny Pompejańskiej

MAJA
MAJA Sty 25 '16, 22:56

Ja wiem ze Nowenna  do Matki Bozej  to nie zlota rybka ktorej powiem zyczenie a Ono od razu sie spelni .Odmawiam juz 2 nowenne w bardzo trudnej sytuacjii finansowej do ktorej doprowadzil moj njepelnoletnii syn ktory odwrocil sie od Boga i w zaden sposob niechce dac sobie pomoc .SYTUACJE MAMY NAPRAWDE BARDZO CIEZKA mi brak juz sil i lez na to wszystko .Obawiam sie ze moze zle odmawiam nowenne choc staram sie ze wszystkich sil i z miloscia .Dlatego prosze Was o modlitwe za mojego syna i nasze problemy ja poprostu juz sobie nie radze .

Besia
Besia Sty 25 '16, 23:18

Witaj Majko;)

Pomodlę się za Was +

Edytowany przez Besia Sty 25 '16, 23:22
Dorota
Dorota Sty 25 '16, 23:26

Witaj Maju...

Nie wiem  z czym masz obawy, jeśli chodzi o odmawianie Nowenny, najlepiej tych obaw się pozbyć, przypatrzeć się im , czym są spowodowane, z czego wynikają.

Ponadto spróbuj się wyciszyć, nie reaguj zbytnio emocjonalnie  w stosunku do syna, jest niepełnoletni, może przeżywać jakiś okres buntu. Miłość naprawdę wiele może zdziałać.,

Powierzę Was i tę sytuację w modlitwie +

Niech Wam Bóg błogosławi!

MAJA
MAJA Lut 1 '16, 22:12

Dorotko bardzo Ci dziekije za wspaniale slowa to prawda mam czasami chwile zwatpienia ale zaraz tego sie  wstydze i modle sie jeszcze gorliwiej tylko wierz mi brak  sil na to wszystko czasami dziekuje z calego za modlitwe

MAJA
MAJA Lut 1 '16, 22:13

Besiu tobie tez dziekuje za modlitwe z calego serca