Loading...

Uczucie gorąca | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Laura
Laura Mar 6 '16, 15:10
W środę rozpoczęłam nowennę i za każdym razem juz przy pierwszej tajemnicy robi mi się nagle bardzo gorąco, duszno, pocę się i trzyma mnie tak do końca różańca. Co to może oznaczać?
ania
ania Mar 6 '16, 16:18

Witaj, wiesz ja miałam podobnie, ale na poczatku Nowenny przy pierwszych zdrowaśkach. Tak naprawde przyczyn może byc dużo np., że zły Cie atakuje w ten sposób żebys zaprzestała modlitwy lub poprostu tak bardzo zależy Ci na tej intencji, pragniesz aby była wysłuchana i poprostu tak działa Twój organizm. To na pewno minie. Kiedy ja sie bardzo denerwuje i zaczynam modlic czuje lęk, ale czym dłuzej sie modle i odmawiam kolejna zdrowaśke to mi mija .To Twoja pierwsza Nowenna ? pozdrawiam

Laura
Laura Mar 6 '16, 16:34
Odmawiałam pierwszy raz jesienią i po ok 2 tygodniach zaczęło robić mi się gorąco i trwało tak do końca. A teraz juz od drugiego dnia i zdecydowanie mocniej. Zastanawiałam się czy mam się bać czy wszystko jest w porządku. Jak modlę się w inny sposób to nic takiego się nie dzieje
ania
ania Mar 6 '16, 17:53
Nie jestem ekspertem od Religi, bo sama weszłam na tą drogę jakiś czas temu i sama napotykam problemy, ale trwam, bo wiem że tylko Bóg i modlitwa może mi pomóc. Ale sądzę, że nie masz powodów do obaw, powinno to minąć, ale jak wiesz na wszystko potrzebny jest czas... Być może za bardzo się skupiasz na tym i w gruncie rzeczy myślisz o tym i przyciagasz to.
ania
ania Mar 6 '16, 17:53
Nie jestem ekspertem od Religi, bo sama weszłam na tą drogę jakiś czas temu i sama napotykam problemy, ale trwam, bo wiem że tylko Bóg i modlitwa może mi pomóc. Ale sądzę, że nie masz powodów do obaw, powinno to minąć, ale jak wiesz na wszystko potrzebny jest czas... Być może za bardzo się skupiasz na tym i w gruncie rzeczy myślisz o tym i przyciagasz to.
Laura
Laura Mar 6 '16, 20:52
Jak nie mam się czego obawiać to wszystko w porządku :)
ania
ania Mar 6 '16, 20:59

Moim skromnym zdaniem tak, ale dla pewności mógłby napisac tutaj ktos kto zna sie na tym bardziej...żebyś nie miała wątpliwości

Dorota
Dorota Mar 6 '16, 22:31

Aniu, potwierdzam to, co piszesz :)

Jeśli Lauro wykluczasz problemy zdrowotne i twierdzisz, że tak się dzieje tylko podczas modlitwy Nowenną ( choć to wykluczenie ewentualnych dolegliwości  wypadałoby   też potwierdzić dla samej pewności )  po prostu twardo staj do modlitwy i nie bój się, bo Maryja i Jezus są z Tobą.

Laura
Laura Mar 8 '16, 08:50
Dziękuję za odpowiedzi :)
ania
ania Mar 8 '16, 13:24

Nie ma sprawy :-) jesli choc troche Ci pomogły nasze odpowiedzi

Marlena
Marlena Mar 16 '16, 11:53

Też tak miałam. Odmawiam Nowenne od 4 dni i 2 pierwsze były najgorsze. Uczucie gorąca, kołatanie serca, zawroty głowy. Na drugi dzień dla spokoju zaczęłam modlitwe przy otwartym oknie i było lepiej. Na trzeci dzien juz nie musiałam tego robić bo wszystko wróciło no normy (oprócz samopoczucia). Mało tego przez pierwsze dwa dnia jak tylko wzięłam różaniec do ręki i klękałam przy łózku na którym leżał mój pies zaraz zaczynał mi przeszkadzać. Szczekał, zachęcał do zabawy. Wiedziałam kto się za tym kryje i kto chce mi przeszkodzić więc odmawiałam w czasie ujadania mojego psa.

Edytowany przez Marlena Mar 16 '16, 12:30
Laura
Laura Mar 16 '16, 17:57
U mnie cały czas bez zmian. Na początku myślałam, że to od kleczenia, moze glowa za nisko/za wysoko. Różnie się układałam, opierałam i ciagle to samo. Ostatecznie położyłam się i to samo! No trudno, nie przeszkadza mi to, bo mija od razu po
Marlena
Marlena Mar 18 '16, 09:35

Nie martw się u mnie 2 dni było bez gorąca. Wczoraj (6 dzień Nowenny) zauważyłam że gorąco nadal mi towarzyszy. Jak dla mnie dobrze, bo przeważnie jest mi zimno a podczas modlitwy mogę się trochę ogrzać ;))) Pozdrawiam