Loading...

Czy ta nowenna bedzie uznana?. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Bartek
Bartek Mar 24 '16, 12:17
Witajcie Kochani Odmawiam trzecia nowenne,jednak moj dzien jest tak zawirowany i nie spostrzegłem,ze modlitwe blagalna na koniec rozanca odmawiałem w 29 rozancach.Po prostu przegapiłem.Powinienem odmawiac ja do 21 marca a odmawialem do 23.Dzis jest 24 i zaczałem dziekczynna.Z tego wynika,ze przedlużylem sobie nowenne o dwa dni.Czy ta nowenna sie liczy?.Czy Maryja mi wybaczy ten bład?.Pozdrawiam wszystkich.
Bożena
Bożena Mar 24 '16, 12:58
Witaj Bartku. Możesz spokojnie odmawiać Nowennę dalej. Nie stało się nic strasznego i nie popełniłeś żadnego błędu, po prostu zapomniałeś. Odmów część dziękczynną dwa dni dłużej i wszystko będzie dobrze:) Pozdrawiam i życzę wytrwałości w modlitwie:)


Marlena
Marlena Mar 24 '16, 19:10

A ja odmówiłam jednego dnia inną intencję niż zwykle i też miałabym się bać, że moja "stała" intencja nie zostanie już wysłuchana? :) Myślę, że Matka Boska to nie jest urzędnik, który mierzy wszystko od kreski do kreski, co do sekundy i na pewno wybaczy ten nieumyślny błąd :) Pozdrawiam i nie martw się, najważniejsze to być szczerym w tym co się robi a zawsze zostanie to dobrze zrozumiane.

Bartek
Bartek Mar 25 '16, 09:13
Dziękuję,będę odmawiał dalej i postaram się aby tego błędu więcej nie popełnić. Pozdrawiam.
Mariusz
Mariusz Cze 2 '16, 16:58
czy NP bez aktu strzelistego traci swoją warznośc?