Loading...

choroby podczas odmawiania nowenny. | Forum Nowenny Pompejańskiej

Dorota
Dorota Maj 15 '16, 11:27
Św. Jan Kasjan napisał :

"Duchy nieczyste nie mogą znać naszych myśli. Mogą się tylko domyślać na podstawie widzialnych oznak lub badając nasze skłonności, nasze słowa albo rzeczy, ku którym zwraca się nasza uwaga. Natomiast to, czego nie wyraziliśmy zewnętrznie, co pozostaje w głębi naszych dusz, jest dla nich zupełnie niedostępne".

To do słów Jaro.

Lidio, coś czuję , że tym ostatnim wpisem , choć wcześniej pytasz o problem choroby podczas Nowenny, to teraz próbujesz pokazać , że to jednak  nie jest tak źle.  Zastanów się więc , czego tak naprawdę od nas pragniesz... 

Lidia
Lidia Maj 15 '16, 18:16
Dziele sie Tylko swymi odczuciami z Wami. A to, ze ktoś odpiszę jest fajne i z każdego postu coś czerpię i wyciagam wnioski. Dziękuje Wam.

Ja podczas odmawiania nowenny nigdy nie miałam myśli, żeby przerwac ją, gdy leżałam wyczerpana chorobą nigdy nawet mi na myśl nie przyszło by zaprzestac odmawiania nowenny. Jednak nie wiem czy to Bóg mnie doświadcza podczas odmawiania tymi chorobami, czy zly czy to tylko przypadek...

Jaro
Jaro Maj 15 '16, 19:17
Siostro: przypadek jest tylko funkcją niewiedzy, zaś nie warto myśleć o tym, co niepotrzebne Syr 3, 22:

O tym rozmyślaj, co ci nakazane, 
bo rzeczy zakryte nie są ci potrzebne.

Strony: « 1 2