Loading...

Zasnąłem przy odmawianiu nowenny pompejańskiej | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Paweł
Paweł Kwi 24 '16, 17:11
Witam, mam pytanie w sprawie odmawiania nowenny pompejańskiej... odmawiam nowenne pompejańską w przed ostatni dzień odmawiania części błagalnej, wieczorem odmówiłem część radosną. Resztę postanowiłem odmówić przed spaniem. Gdy się już położyłem do łóżka zacząłem odmawiać część błagalną, pod koniec części błagalnej czy w połowie a może skończyłem (nie pamiętam) zasnąłem. Poprostu oczy mi się same zamknęły. Rano jak się obudziłem to dokończyłem nowenne. Teraz odmawiam 3 dzień część dziękczynną. Nie wiem czy dalej kontynuować tą nowenne czy zacząć od początku? Bo bardzo mi zależy aby moja intencja została wysłuchana.
Bożena
Bożena Kwi 24 '16, 17:26

Cześć Paweł!

 Myślę,że powinieneś przeprosić Jezusa za to, że  nie dokończyłeś tej Nowenny w danym dniu i kontynuuj. Zaufaj Panu. Jednocześnie nie zostawiaj modlitwy na ostatnią chwilę, takie rzeczy się zdarzają. Generalnie powinno się odmówić nowennę przed północą, ale Nowenna Pompejańska to nie magia. Kiedy przerwie się Nowennę, wtedy trzeba zacząć od początku. Pozdrawiam i życzę wytrwałości:):)

Paweł
Paweł Kwi 24 '16, 17:28
Czyli mam kontynuować?
Bożena
Bożena Kwi 24 '16, 17:42

Tak kontynuuj, ale nie zaniedbuj czasu na modlitwę i traktuj ją poważnie.

 

Jaro
Jaro Kwi 25 '16, 12:15

@ Paweł

Nie przestawaj się modlić !