Loading...

Pokój i Dobro ! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Damian
Damian Sie 23 '16, 08:33

Witam mam na imię Damian i mam 18 lat. Jeżeli chodzi o rodzinę to mam prócz mnie jeszcze pięcioro rodzeństwa w tym braci bliźniaków i dwoje kochających się i nas rodziców.

Moje życie przez dziesięć ostatnich lat nie było moje, pogubiłem się i bawiłem się okultyzmem było bardzo źle potrzebowałem pomocy i sam o nią poprosiłem mojego katechetę księdza a potem dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej i też dokładnie nie pamiętam jak się dowiedziałem ale zacząłem ją odmawiać jakoś w połowie lutego i wyszło tak, że odmawiałem ją do kwietnia dokładnie do 20 kwietnia w tym czasie otrzymałem Sakrament Bierzmowania i tak naprawdę to moja mama mnie zmusiła do Bierzmowania i dziękuję jej za to, że tak uczyniła, ponieważ na spotkaniach do Bierzmowania było dużo Ewangelii i Pisma Świętego a te słowa głęboko mnie dotknęły i zacząłem proces nawracania a wcześniej przed bierzmowaniem wraz z moją szkołą katolicką pojechaliśmy na mszę z wylaniem Ducha Świętego na każdego z osobna i wtedy też miałem pierwszy spoczynek w duchu. Obecnie odmawiam drugą nowennę i zamierzam zaraz po niech odmówić następną ale dzięki Matce Bożej Pompejańskiej to Ona mnie uwolniła od sideł diabelskich w jakich trwałem i od 8 miesięcy się nawracam. W tym czasie otrzymałem powołanie do życia zakonnego i trochę to potrwało byłem na wielu rekolekcjach powołaniowych i dziś wiem, że Franciszkanie to mój dom. To uznałem jako taka formacja wstępna i dostałem się do III Zakonu Franciszkańskiego dokładnie 14 Sierpnia wtedy gdy było wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego to chyba coś znaczy. 

Posiadam moje 5 Różańcy w tym; Koronka własnoręcznie zrobiona przez siostry Miłosierdzia, Jeden Różaniec zrobiony przez Oblatów NMP, Koronka do Siedmiu Boleści MB i jeden Różaniec zakupiony w dewocjonali.

 

Z Panem Bogiem

 

 

Pozdrawiam 

Dorota
Dorota Sie 23 '16, 10:59
Witaj, Damianie:) Ufam, że dobrze rozeznałeś swoje powołanie, życzę Ci wytrwałości więc i błogosławieństwa Bożego ❤ I dziękuję za to przywitanie - świadetwo:) Dobrze, że jesteś:)
marek
marek Sie 23 '16, 15:48

witamy wśród nas!