Loading...

Intencja | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Kamil
Kamil Wrz 24 '16, 09:58

Witam serdecznie otóż chciałem się dowiedzieć jak odmawiać Nowenne Pompejańską krok po kroku, a i jeszcze jedna sprawa co to znaczy rozważać Tajemnice w sensie radosne bolesne i chwalebne i czy warto jest odmawiać również Tajemnice światła jeśli tak to dlaczego?? Mogę się Modlić w swoiej intencji np. Nwm, że chciałbym posiadać jakiś Talent żebym mógł mieć z czego żyć w przyszłości nie zabardzo jestem jakiś super ekstra człowiekiem,a nawet nie jestem bogaty wręcz przeciwnie również nie posiadam kolegów, a już nie wspomne kolezankach, a znajomych mi do szczęścia nie potrzeba nie miałem zbyt bardzo fajnego życia zarabiać też nie zarabiam dużo jest mi ciężko, a Bez Maryij i Boga nie poradze sobie sam w przyszłości co prawda Bóg wie co będzie dla nas najlepsze, ale z drugiej strony Maryja w Rozancu Sw obiecała, że wszystko o co w nim po prosimy to otrzymamy tylko boje się, że moja intencja z prośbą o piekny dar, albo Talent nie zostanie wysluchana, ale jak to mowia wiara czyni Cuda. Moim marzeniem jest zostanie naprawdę nie samowitym piosenkarzem, ale czy z taka prosba wolno sie Modlić czy ta prośba będzie się sprzeciwiała Bogu proszę o jakas radę z gory dziekuje, a jesli chodzi o kolezanki i kolegow to nawet nie potrafili mi wybaczyc, a juz nie mówiąc o ich przebaczeniu dla mnie to jest straszne to co sie dzieje teraz z tymi ludzmi w tym wieku, liczę na pomoc, a i Bog zaplac!!

Edytowany przez Kamil Wrz 24 '16, 10:03
Jugi
Jugi Wrz 24 '16, 11:34

http://pompejanska.rosemaria.pl/2011/06/jak-odmawiac-nowenne-pompejanska-krok-po-kroku/