Loading...

Prośba o modlitwę i pomoc | Forum Nowenny Pompejańskiej

anna
anna Wrz 26 '16, 17:08

Bardzo bym prosiła o modlitwę za naszą rodzinę już sił brak! Problem jest z mężem znowu zaczął pić nie wrócił dziś do domu jeszcze mamy dwójkę dzieci! Niewiem co mam robić! To jest poprostu horror! Modlę się codziennie i codziennie obiecuje ze nie będzie już pił ale te obiecanki to na marne! Boże dopomoz chociaż dla dzieci! Jestem załamana! Nie chcę stracić rodziny! Jak nie pije to dobry człowiek, tylko ten diabeł szatan tak go opętał  tym alkoholem! Błagam o pomoc w modlitwie! Aby wrócił dziś do domu szczęśliwie! Bardzo go kocham i walczę o te małżeństwo! Boże ratuj! Ratuj naszą rodzinę! 

Besia
Besia Wrz 26 '16, 18:37

Aniu oczywiście pomodlę się +

Dorota
Dorota Wrz 26 '16, 19:33

Jejku,  nie pamiętam , byś wspominała i o tym problemie, oczywiście  otulam modlitwą,  ale dobrze byś podała jego imię +

O. John Bashobora uczył nas na rekolekcjach, jak modlić się za uzależnionych  od alkoholu czy innych używek. Kiedyś tutaj pisałam, ale teraz chyba nawet nie znajdę , więc podaję tutaj :

1. Najpierw proszę o przebaczenie grzechów swoich i osoby omadlanej oraz tych  , którzy z tą osobą przebywają, mają kontakt ( chodzi o ich wpływ na osobę omadlaną)

2. Proszę o ochronę  Przenajdroższą Krwią Chrystusa siebie i miejsca , w którym obecnie przebywam ( w którym modle się )  i ochronę  Krwią Chrystusa  omadlaną osobę i  miejsca , w którym ta osoba obecnie przebywa ( tu : miejsce może być dla nas nieznane , ale Pan nasz je zna )

3. Proszę o ochronę również swego dobytku, tego , co posiadam , jest to ważne  , gdy  używki uszczuplają majątek.

A potem można przejść do właściwej modlitwy np. Różaniec do Krwi  Chrystusa, Litania do Krwi Chrystusa  , czy Litania Zwycięstwa  ( ze względu na dzieci i opiekę nad nimi tę bez problemu można odmówić) lub Różaniec maryjny.

Znam moc takiej modlitwy w swoim środowisku , jak i ze świadectw  m.in. o. Bashobory .

Niech Was Bóg błogosławi i strzeże  !

Edytowany przez Dorota Wrz 26 '16, 19:41
anna
anna Wrz 26 '16, 19:39

Adam ma na imię! Dziękuję serdecznie!