Loading...

Nowenna o uwolnienie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Ewa
Ewa Lis 17 '16, 03:49
Czy nowenna pompejanska pomaga w uwolnieniu od nalogow osoby ktora nie chce sie uwolnic..?Podobno Bog uwalnia zgodnie z wola osoby zniewolonej...Czy wstawiennictwo Matki Przenajswietszej moze pomoc w uwolnieniu osoby zniewolonej nawet jesli tego nie chce...Chodzi o to ze czlowiek ten jest uzalezniony mocno od marihuany...Kiedys popalal czasami a teraz to juz jest na haju bez ustanku..Strasznie zniszczylo to juz jego psychike.Ale on uwaza ze to nic takiego ze to nie narkotyk I ze to ze mna cos nie tak...Prosze pomozcie...Czy mimo ze on nie chce moge mu pomoc?Pomozcie prosze
Mirka
Mirka Lis 17 '16, 12:15

Zawsze warto się modlić za kogoś innego w jego intencji, każda modlitwa w intencji kogoś innego będącego w potrzebie (sam o tym może nie wiedzieć że jest w potrzebie), jest wielką łaską dla niego i dla Ciebie. Czy przestanie palić - nie wiadomo. Ja bym się modliła o łaskę wiary dla niego. Jeśli uwierzy naprawdę, będzie wiedział że marihuana to nic dobrego. Módl się - zawsze warto i trzymaj się swoich przekonań Ewo. :)

Ewa
Ewa Lis 17 '16, 14:27
Bardzo Dziekuje....Dodalo mi sil
Mirka
Mirka Lis 17 '16, 15:45

Cieszy mnie to bardzo :)

AndziaMamusia
AndziaMamusia Lis 21 '16, 13:26

Można złożyć ofiarę na Msze Św Wieczyste. Takie Msze odprawiane są za daną osobę życia i po śmierci w zakonach.  Szukać pomocy modlitewnej na wszelkie sposoby.

Ewa
Ewa Lis 23 '16, 17:37
Dziekuje myslalam o tym na zakonczenie Mojej newenny...Zostalo jeszcze tylko 10 dni....I bardzo wierze ze sie spelni...Nawet Zly juz mi nie przeszkadza.:))
Ewa
Ewa Lis 23 '16, 17:44
Wczesniej nie moglam sie modlic bo bylo mi goraco bolalo mnie wszystko I nie moglam mowic ...Zaczelam odmawiac szeptem bo gardlo bardzo pieklo...Wszystko znikalo zaraz po modlitwie...Ale od jakiegos czasu nie czuje bolu Ani goraca .Czasem tylko gardlo boli ale odmawiam szeptem Albo w myslach I wierze ze Maryja I tak slyszy...