Loading...

Nie widzę sensj | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Kornelia
Kornelia Sty 22 '17, 13:07
Witam. Piszę na forum, ponieważ nie mam z kim porozmawiać o moim problemie. Od początku stycznia odmawiam nowennę pompejańską. Dziś przypada 22 dzień mojej modlity. Miewałam i nadal mam różne stany psychiczne od kiedy odmawiam różaniec. Warto dodać, że jest to moja pierwsza nowenna. Od kilku dni chodzi za mną myśl czy jest w ogóle sens odmawiania tej nowenny, ponieważ podświadomie czuję, że z mojej prośby nic nie będzie, bo jest to sprawa tak beznadziejna, że aż nierealna. Czuję też, że chyba powinnam już dawno przestać modlić się w tej intencji, jednak nadal ro robię. Moje pytanie do Was - czy uważacie, że nadal powinnam odmawiać nowenne czy zaprzestać i zacząć od początku z jakąś inna intencją? Myślicie, że uczucie bezsensu pojawiło się we mnie przez Złego? Na codzien nie mam problemu z odmawianiem różańca, mimio, że nie mam za dużo czasu, to zawsze znajdę tę godzinę zeby pomodlić się do Matki. Co mi radzice? Co mam robić? Pozdrawiam i gorąco liczę na Waszą pomoc. :)
Bożena
Bożena Sty 22 '17, 18:55
Witaj Kornelio:)...Od kilku dni chodzi za mną myśl czy jest w ogóle sens odmawiania tej nowenny, ponieważ podświadomie czuję, że z mojej prośby nic nie będzie, bo jest to sprawa tak beznadziejna, że aż nierealna... Myślę, że powinnaś przyjrzeć się swojej intencji, bo jak wiemy dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, nierealnych:) Ty jednak masz wątpliwości. Nie wiemy jednak jaka jest twoja intencja. Jeżeli nie jest to intencja, która może komuś zaszkodzić, jest grzeszna, to uważam że powinnaś dalej się modlić. Odrzuć te wszystkie myśli i nie skupiaj się na nich, tylko bardziej na rozważaniach i samej modlitwie. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy odciągani, od modlitwy, pojawiają się niepotrzebne myśli. Również pozdrawiam :)