Loading...

Prośba o modlitwę | Forum Nowenny Pompejańskiej

Renata
Renata Mar 26 '17, 16:09

W imieniu Ojca Franciszka z Panewnik proszę o modlitwę w intencji jednej z grup różańcowych z facebooka.

Skopiowałam i wklejam całość:

Szczęść Boże,

Joanna z tej strony .Mam nadzieje, ze ojciec mnie skojarzy. Chciałam się ojca cos poradzic.

 Od 3 tygodni prowadze na Facebooku grupe Róż Różancowych za Współmalżonkow. Należę też do grupy Maryi Rozwiazujacej Wezly...wczoraj na te grupe zostal dokonany atak hakerski satanistow a konta administratorow tejze grupy zostaly przejete. Przeszlam lekki wstrzas widzac to co sie tam dzieje...bo wrzucane byly zdjecia o strasznej tresci, odprawiona czarna msza a co gorsza cala grupa jak i jej czlonkowie (25 tys czlonkow) miedzy innymi i ja, zostalo przekletych, odbywaly sie tez wezwania przywolujace szatana... Oczywiscie zaraz poinformowalam wszystkich i rozeslalam stosowna modlitwe o zdjecie przeklenstwa, Przekleci zostali wszyscy czlonkowie grupy wraz z rodzinami....Czy powinnam sie martwic? Z Panem Bogiem.. 

Moja odpowiedz byla taka:

Szczesc Boze Siostro moja, prosze sie nie wypisywac, prosze wrocic do Wspolnoty Zywego Rozanca. Szatan nienawidzi Niepokalanej Maryi i modlitwy rozancowej, i powstal do ostatecznej walki z Jej, z Maryi dziecmi. Ale to Maryja depcze glowe szatana, i to Ona, Niepokalana Maryja jest Zwycieska! Zwyciestwo przyjdzie przez Niepokalana, mowil prymas Polski kardynal August Hlond. I to zwyciestwo przychodzilo i przychodzi, i to ostateczne zwyciestwo przez Niepokalana przyjdzie. Prosze pozdrowic wszystkich czlonkow wspolnoty rozancowej i ze spokojnym sercem zyc, Boga wielbic i sluzyc czlowiekowi. Jestesmy chronieni gdy modlimy sie Rozaniec swiety. Sw Ludwik powiedzial: Gdzie Maryja jest obecna, zly duch jest nieobecny! Slowa Twego listu przekazuje rowniez do egzorcysty w panewnickim klasztorze, do ojca Gerarda, z prosba by i on sie pomodlil za Was wszystkich. Imienia Jesusa wzywam nad Wami i blogoslawie Wam Z Panem Bogiem Wasz brat, Franciszek

 

Szczesc Boze... Powrot do tej grupy jest niemozliwy prosze ojca. Z tego co mi ludzie donosza, w sobote podczas pelni ksiezyca odbyla sie tam czarna msza i pojawily sie wezwania wzywajace szatana. Wiekszosc czlonków przerazila sie i uciekla... do dzisiaj jeszcze niektórzy pisza, ze nie moga sie otrzasnac. Ja im wierze bo bylam, widzialam... jesli mam byc szczera to bardzo dlugo bede pamietac to co tam zobaczylam... Grupa jest juz nie do odzyskania ale wspólnymi silami udalo nam sie zebrac pozostalych i przeniesc sie w inne miejsce. Tam grupa walczy modlitwa w intencji tego co sie stalo. Modlitwy plyna dzien i noc ??Niesamowite... Ale wczoraj doszly mnie sluchy, ze Ci satanisci powiedzieli, ze i tak nas znajda....i ze nie uciekniemy od nich. Postawili sobie za cel rozwalic wszystko co katolickie....jestem w kontakcie z administratorami innych grup modlitewnych na Facebooku którzy mówia, ze sprawa jest bardzo powazna. Wczoraj zaatakowali kolejna ale Bogu dzieki udalo sie ja uratowac. Gra toczy sie o wysoka stawke....ale ja wierze, ze to wszystko na chwale Boza. Matka Boza nas ochroni. Bóg zaplac ojcu i ojcu Gerardowi za wsparcie modlitewne i za budujace slowa. Przekazalam wszystkim czlonkom....wszyscy równiez serdecznie dziekuja !! Z Bogiem !!

2017-03-20 Moja odpowiedz byla taka: Szczesc Boze Siostro moja, nie lekajcie sie, to jest walka na czasy ostatnie, wy sie tylko modlcie. Pieklo nie jest mocniejsze od Niepokalanej Dziewicy Maryi. Pieklo przed Najswietsza Maryja Panna ucieka. Oprocz tego posluchajcie moze przestrogi, i nie uciekajcie a sie modlcie: Ostrzeżenia Maryi dla Kościoła końca czasów - objawienia w Quito - ks Piotr Glass https://www.youtube.com/watch?v=ROGscfbAh3g Nie ma potezniejszej modlitwy na ziemi niz Msza swieta, to Ofiara Jezusa Chrystusa! Imienia Jesusa wzywam nad Wami i blogoslawie Wam Z Panem Bogiem Wasz brat, Franciszek

Edytowany przez Renata Mar 26 '17, 16:14