Loading...

SZCZĘŚĆ BOŻE! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Aleksandra
Aleksandra Kwi 8 '17, 01:52

Witam wszystkim :-)  Chciałam się przywitać i trochę powiedzieć o sobie. Jestem Ola, mam 23 lata, jestem dumną mamą mojego 3 miesięcznego synka Jeremiasza. Jestem niestety samotną matką. Moje życie wraz z wiadomością o ciąży wywróciły się do góry nogami, wielki zwrot akcji... ale nie żałuję tego. Wychodzę na prostą. Wróciłam do Boga. Niestety mój związek nie przetrwał, chociaż mam nadzieję, że to jeszcze nie jest ostateczny koniec. Zakończyłam mój związek, ale serce nadal kocha. Mimo młodego wieku, popełniłam wiele błędów, oj bardzo wiele... mój powrót taki z prawdziwą wiarą zawdzięczam mojemu dziecku, choć nie żyłam według przykazań Boga, to Bóg obdarował mnie cudem, który pomógł mi uświadomić sobie jak bardzo zabłądziłam, teraz jestem na drodze wydostania się ze wszystkiego, to nie jest łatwe, ale mam wiarę i ufność, że będzie dobrze. 
Modlę się i staram się pogłębiać wiarę. Mam nadzieję w sercu, że Bóg pomoże mi odbudować związek z ojcem mojego dziecka i żebyśmy żyli według Jego przykazań... jednak na ludzkie siły ja nie mam na to wpływu. Mimo to, nie poddaję się. Jeśli ciąża stan błogosławiony odmienił moje życie, nie chcę wracać do poprzedniego, a chcę pielęgnować tą szansę którą otrzymałam ponownie od Boga.
Przepraszam, za chaotyczny wpis, mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mogła napisać tutaj co leży mi na sercu. :) 
Pozdrawiam wszystkich użytkowników, dziękuję, że jesteście :) 
Z Bogiem!

Jaro
Jaro Kwi 8 '17, 08:36

Szczęść Boże!

Wspaniałe imię dla synka ;)

Jeremiasze to z tego, co ja obserwuję w życiu, to osoby odpowiedzialne i poważne, pełne empatii !

Ja chaosu w twym wpisie nie zauważam, a za to widzę radość z nawrócenia ;)

Z Bogiem!

Edytowany przez Jaro Kwi 8 '17, 08:37
Bożena
Bożena Kwi 8 '17, 09:54
Witaj Olu, dobrze że jesteś:)Mogę śmiało powiedzieć tylko, że dziękuję za Twoje świadectwo nawrócenia i wiary. Niech Bóg obdarza Was błogosławieństwem, a Maryja niech chroni i prowadzi trzymając za rękę na tej drodze:):)
Dominika
Dominika Kwi 8 '17, 11:05

Dzień dobry Olu;) fajnie, że jesteś tutaj, dużo zdrówka dla Was, niech Pan Bóg ma Was w Swej opiece :)

Kasia
Kasia Kwi 8 '17, 11:11

To niesamowite jak Bóg walczy o nawrócenie każdego z nas. Dla każdego ma jakąś inną drogę, ale nigdy nie pozostawia nas samych w grzechach. Dziękuje za Twoje świadectwo. Niech Bóg Ci błogosławi .:)