Loading...

9 wtorków do św. Marty? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Agnieszka
Agnieszka Kwi 10 '17, 13:07

Witam.

Chciałam zapytać czy ktoś słyszał bądź modlił się 9wtorkową nowenną do św. Marty? Pytam, ponieważ w internecie brak większych informacji na temat tej nowenny, a na każdej stronie jest napisane, że "modlitwa ta jest tak silna, że jeszcze przed upływem 9 wtorków intencja, w której jest odmawiana zostanie wysłuchana, bez względu na to jaka jest trudna". Rozmawiałam na ten temat z księdzem, jednak nie dostałam jeszcze odpowiedzi.

To samo tyczy się 9 wtorkowej nowenny "Sen Matki Bożej". 

Pozdrawiam.

Jugi
Jugi Kwi 10 '17, 14:30

ja odmawialam do Sw Marty 9 wtorkow. co do "szybkosci i intensywnosci" pomocy za wiele powiedziec nie moge.. co prawda zostalam wysluchana po czesci ale po uplywie dluuuugiego czasu od zakonczenia odmawiania. nie moge tez powiedziec czy to akura zasluga tej modlitwy bo w tym samym czasie odmawialam tez wiele innych.

Jaro
Jaro Kwi 11 '17, 11:48

Trzeba by spojrzeć na zapewnienie, które ma formę zaklęcia. Kto jest jego autorem, w jakich okolicznościach zostało podyktowane i przez kogo? Ksiądz też jest w kropce, bo takie zarzekanie się ludzkie jest ewentualnie podyktowane jakąś niepisaną statystyką pozytywnych rozwiązań, ale nie magicznym sformułowaniem zapewnienia. To, że Bóg zawsze daje nam dobro, jest bezsprzecznym.

Cytat z Agnieszka

 "modlitwa ta jest tak silna, że jeszcze przed upływem 9 wtorków intencja, w której jest odmawiana zostanie wysłuchana, bez względu na to jaka jest trudna". Rozmawiałam na ten temat z księdzem, jednak nie dostałam jeszcze odpowiedzi.

Edytowany przez Jaro Kwi 11 '17, 11:49