Loading...

Potrzebuje pomocy bez ludzi sobie nie poradze pomocy!! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Mam nadzieje ze moja mama szczegolnie otrzyma jakas laske Chwała Panu udało sie jako tako jej. :)

Witam tak jak w temacie czy sa moze jakies chetne osoby na skype ktore chcialy by wspolnie sie ze mna modlic nowenna przez 54 dnu powiesz ja ciagle sie rozpraszam ciagle nie moge odmowic tych 54 dni i nie wiem co sie ze mna dzieje i co jest grane potrzebuje wsparcia duchowego i moje pytanie jest następujące czy sa jakies chetne osoby ktore modlily by sie ze mna na skype nowenna przez 54 dni 3 tajemnicami czyli standard bo bardzo chce odmówić nowenne ale ciagle mnie cos rozprasza i nie moge sie skupic a na filmikach na youtubie nie ma jakos w miare dobrego normalnego stalego tempa modlenia sie bardzo chce odmowic nowenne ale nie moge sie skupic nie wiem co jest ze mna grane prosze o szybka odpowiedź w tej sprawie naprawde potrzebuje waszej pomocy!!

Gosia
Gosia Gru 14 '18, 15:07

hej. oferta dalej jest aktualna ?

 

Ewa
Ewa Sty 12 '19, 15:00

Odmów modlitwę do Ducha Św i do św Michała Archanioła, a nawet swojego stróża anioła, żeby pomodlili się razem z tobą. Staram się wzywać Ducha Św. jak najczęściej bo wiem jak trudno o skupienie i nawet lepiej mi się rozważa te tajemnice.