Loading...

Początek czy ktoś tak miał...? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Maria
Maria Wrz 6 '17, 08:54
Witam serdecznie.. Zaczęłam Nowenne Pompejanska wczoraj.. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego zderzenia ze ścianą.. Kiedy próbowałam wypowiedzieć intencję zawiesiłam się na dlugo .. Wiedziałam co chce powiedzieć, ale bałam się powiedzieć to na głos.. Płakałam i powtarzałam sobie, że nie jestem godna prosić Matkę Bożą o coś takiego.. Tysiace myśli na nie.. szepty, że to bez sensu że i tak to nic nie da... Ale wreszcie się przelamalam.. Dość mocno przeżyłam ten różaniec , płakałam co pare koralików.. W głos .. Nawet zaliczylabym to do histerii.. Wiem głupie ale tak mam.. Udało mi się mimo Wszytsko.. Przeżywałam to bardzo,że nawet zaciełam sie przy Ojcze nasz.. Nie wiedziałam co jeat dalej.. Jakas masakra.. Nie poddalam sie .. Udało się.. W nocy miałam sen.. piękny sen wiem , że podświadomie, bo spełniła sie moja intencja, ale to było piekne.. Wiem , że ciężko bedzie ale czy ktoś z Was tak miał?? Pozdrawiam Maria
Edytowany przez Maria Wrz 6 '17, 08:57
Waleczna
Waleczna Wrz 6 '17, 09:20
Zdarzało mi się zaciąć w trakcie Wierzę w Boga i Zdrowaś Maryjo. Super, że dokończyłaś. Będzie lepiej ;) Proś o pomoc Ducha Świętego albo Michała Archanioła (albo obu:)) naprawdę pomagają.
Jugi
Jugi Wrz 6 '17, 17:27

Ja non stop się zacina, zapominam, gubię, błądzę myślami gdzieś daleko.. inaczej mi nie idzie. W zasadzie to chyba nigdy nie odmówiłam należycie nowenny bo zawsze cos... No ale cóż

Maria
Maria Wrz 6 '17, 21:35
Ja juz 2 dzien NP udaje się choć nadal płacze ale dzis wyraźnie było lepiej niz wczoraj.. Jedyne jakie myśli nawiedzaja mnie podczas tej akurat modlitwy .. To podświadome nie módl się.. Nie w tej intencji..To i tak bez sensu.. Matka Boska Ci nie pomoże... Wstydz sie o to prosić.. Te myśli najbardziej mi przeszkadzaja..
Waleczna
Waleczna Wrz 6 '17, 22:48
Słyszałam, że im więcej przeciwności tym słuszna intencja, także walcz z nimi ;)
Maria
Maria Wrz 6 '17, 23:02
Waleczna .. Też to słyszałam
Krzysiek
Krzysiek Wrz 6 '17, 23:54

Też tak miałem na początku, gdy zaczynałem z nowenną. Same przeciwności i to niełatwe.. Dziś odmawiam 20 nowennę i chwała Panu, że już jestem umocniony w wierze i zły mi nie przeszkadza :) Chwalmy Pana, bo On jest wielki i może wszystko!

Edytowany przez Krzysiek Wrz 6 '17, 23:55
Maria
Maria Wrz 7 '17, 06:41
Jestem pod ogromnym wrażeniem 20 nowenna .. To piekne