Loading...

Czy mogę łączyć dwie intencję ale w 2 różnych modlitwach? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Maria
Maria Wrz 6 '17, 10:21
Mam pytanie ponieważ zaczęłam Nowenne Pompejańska w danej intencji.. Ale chcialabym też zacząć Nowenne do Matki Boskiej rozwiązującej węzły.. I tu pytanie moge i to i to? Czy należy skończyć jedno zacząć drugie?? A 2 pytanie Czy przy Nowennie Pompejanskiej mam odmawiać 4 tajemnice czy wystarcza 3 ??
Waleczna
Waleczna Wrz 6 '17, 10:27

Jasne, że możesz odmawiać obie jednocześnie. W NP wystarczą 3 części różańca.

Maria
Maria Wrz 6 '17, 10:46
No właśnie próbuje to obgadać bo wydaję mi sie skomolikowane troche w necie musze poszukać.. Mogę modlic sie za kogoś? Np za skruszenie serca ? Umiejętność przebaczenia ? Zapomnienia ? Czy tylko alkohol , dobroć itd?
Magdalena
Magdalena Wrz 6 '17, 13:47

Mozesz modlić się o co chcesz;)

Waleczna
Waleczna Wrz 6 '17, 14:42
Czytałam gdzieś, że do Matki Bożej rozwiązującej węzły można się modlić o drugą osobę, jeśli węzeł (problem) drugiej osoby w jakiś sposób dotyka też Ciebie, jeśli ty cierpisz z powodu tego, że ktoś inny zachowuje się w dany sposób. ;)
Maria
Maria Wrz 6 '17, 14:56
Tak właśnie jest cierpię z takiego powodu ale też dużo w tym mojej winy ale najpierw pomodle sie za ta osobę a potem za siebie..
Krzysiek
Krzysiek Wrz 6 '17, 17:22

Przy modlitwie bardzo mocno wierz, Wiara to podstawa, a zobaczysz cuda :) 

Maria
Maria Wrz 6 '17, 21:33
Wierze.. Choć nie zawsze to sie udaję.. Czasem modle sie i nachodzą mnie mysli głupie co na obiad .. Czy włączyłam żelazko .. Wszystko by tylko zgubic modlitwe.
Krzysiek
Krzysiek Wrz 7 '17, 00:13

To normalne, więc się tym nie przejmuj :) Trwaj w modlitwie.