Loading...

JEDNA INTENCJA DOTYCZĄCA 2 OSÓB | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Ania
Ania Wrz 15 '17, 01:05

Witajcie!
Mam pytanie.. Mam w życiu pewien problem i postanowiłam powierzyć jego rozwiązanie Mamie.. problem jest związany z moimi wadami i zastanawiam się czy zacząć odmawiać Nowennę Pompejańską czy Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły? Przyznam szczerze, że NP jest bliższa mojemu sercu, jednak trochę się boję, że nie skończę jej ze względu na jej długość.
Poza tym, pomyślałam również o mojej przyjaciółce, która również zmaga się z tym problemem. Chciałabym pomodlić się również za nią. Wiem, że jedna Nowenna to jedna intencja. A co w przypadku, gdy jedna intencja dotyczy 2 osób? Czy mogę modlić się o rozwiązanie tego problemu dla nas obu w jednej Nowennie? Czy lepiej żeby odmówić 2 Nowenny, osobo za każdą z nas?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Krzysiek
Krzysiek Wrz 15 '17, 01:52

Słyszałem, że odmawiają ludzie też dwie intencje w jednej, ale jeśli jest jedna intencja i dotyczy dwóch osób to ja bym odmówił to w jednej nowennie :) 
Jeśli czujesz, że możesz przerwać i ciężko będzie uporządkować czas na nowennę to węzły są też w sam raz :) Podstawa to wiara. Każda modlitwa jest dobra nawet ta słowna, krótka.

Ania
Ania Wrz 15 '17, 12:23

Dziękuję za odpowiedź ;) Pozdrawiam serdecznie!