Loading...

Bardzo proszę o modlitwe | Forum Nowenny Pompejańskiej

Maciej
Maciej Lis 23 '17, 19:05
Witajcie, może proszę za dużo ponieważ sam od dawna nie modliłem sie ani za nikogo ani za siebie, ale bardzo Was proszę o modlitwę i wsparcie duchowe, Moja krótka historia to od 11 dni cierpię na szumy uszne które nie ustępują. W Sobotę mam wizytę u laryngologa i rezonans magnetyczny. Jednak nie wiem czego mam sie spodziewać. Boje sie ze szumy nie ustąpią. Nigdy nie modliłem sie na różańcu, w kościele nie byłem już kilka dobrych lat. Znalazłem ta stronę w wyszukiwarce Świadectwo Andrzeja z uzdrowienia z szumów usznych i po przeczytaniu innych świadectw w których Nowenna Pompejska pomogła wielu osoba. Mam ze sobą różaniec który leżał w szufladzie latami i zacząłem odmawiać Nowennę Pompejska od dwóch dni. Nauczyłem sie jej z filmów na youtube. Nigdy wcześniej sam nie odmawiałem różańca dlatego bardzo proszę o modlitwę o wytrwałość w dokończenie Nowenny i o modlitwę za uzdrowienie z tej choroby.
Edytowany przez Maciej Lis 23 '17, 19:06
Waleczna
Waleczna Lis 23 '17, 19:53
Pomodlę się. W niedzielę i w poniedziałek u jezuitów w Łodzi będzie msza o uzdrowienie z transmisją na YouTube. Można wysłać intencje :) http://odnowa.jezuici.pl/kontakt/napisz-intencje
Maciej
Maciej Lis 23 '17, 23:58

Dziekuje Waleczna poprosilem o intencje. Dziekuje za modlitwe 

Bożena
Bożena Lis 24 '17, 07:42

+++

Robert
Robert Gru 1 '17, 15:59

Pod Twoją obronę...