Loading...

Intencja Nowenny Pompejańskiej | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Kasia
Kasia Gru 5 '17, 21:47

Chciałabym rozpocząć pompejanke o dobrego męża...zastanawiam się tylko, czy to ma sens? Skoro już jedną kiedyś w takiej intencji odmówiłam... a może powinnam się modlić o to , aby najpierw Maryja uczyniła mnie zdolną do bycia dobrą żoną...matką...Może najpierw powinnam stanąć stabilnie na nogach zanim wejdę z kimś w związek..a może to złe myślenie...może właśnie miłość mnie uwolni, poskłada.."wyleczy"..

Jak więc sformułować tę intencję...

Kasia
Kasia Gru 5 '17, 22:35

Św Józef to mój ulubiony święty i jest w moich modlitwach każdego dnia. :) Mojemu życiu nie brak stabilności...raczej mam wszystko jasno określone..

Może skonkretyzuje pytanie :D W sytuacji kiedy moja nowenna o męża nie została wysłuchana , czy odmówić drugą w tej samej intencji czy...może raczej o to, aby Maryja przemieniła to we mnie co sprawiło , że go nie ma.. chyba ze jest jeszcze to ostatnie wyjście którego się boje. Powolanie do zycia w samotności..jednak, ponoć jeśli ktoś jest do tego powołany to w sercu ma pokoj i tak mu jest dobrze..

Kasia
Kasia Gru 6 '17, 10:54

Czasem mam wrażenie , że jestem sama na własne życzenie.. Działam wbrew sobie..chce jednego robie drugie..wychodzi z tego trzecie :D 

To dziś zaczynam pompejanke o....no i i dalej nie wiem jakby to sformułować ^^ Bycie dobrą żoną? Ja nie mam męża :D XD

Kasia
Kasia Gru 6 '17, 11:08

A może w tej sytuacji lepsza by była modlitwa do Matki Bożej rozwiązującej węzły?

Magdalena
Magdalena Gru 6 '17, 18:24

Możesz odmawiać obie nowenny np o rozwiązanie węzła samotności. Ty jesteś jeszcze na studiach, jesteś młoda

Jugi
Jugi Gru 6 '17, 21:43

Kasiu proponuje odmowic najpierw o to jak piszesz abys byla zdolna do stworzenia wspanialego zwiazku skoro jzu odmowilas o dobrego meza to nie musisz ponownie chyba ze bardzo ci zalezy ale Bog juz cie w tym wysluchal:) teraz tylko musisz kogos poznac i pracowac nad tym aby to byl "dobry zwiazek, dobry maz" :) to ze nie amsz meza nie oznacza ze nie mzoesz modlic sie aby byc dobra zona bo kiedys nia bedziesz wiec Bog moze juz teraz zaczac pracowac razem z toba nad tym abys sie do tego odpowiednio przygpotowywala :) pozdrawiam

-
- Gru 7 '17, 01:58

" Teraz tylko musisz kogos poznac" sęk w tym, że ja uciekam przed ludzmi...:( I nie umiem inaczej..ale też nie umiem być sama..dlatego nie umiem zerwać całkowicie więzi z moim bylym chlopakiem..więc sytuacja się komplikuje. 

Mysle ze modlitwa do węzłów bedzie najlepsza chyba...tylko..średnio umiem się nią modlić. Jeszcze nigdy nie odmawiałam.

To moje konto, narazie. Załozyłam nowe bo nie pamietam jaki tam mialam login i haslo bo mialam zapamietane na laptopie a oddalam go do serwisu na kilka dni..

Edytowany przez - Gru 7 '17, 01:58
-
- Gru 7 '17, 16:29

Przecież wiadomo o jaką modlitwe chodzi. Tylko w skrócie napisałam. Ja nie robie podzialow na to ze jedna jest lepsza od drugiej tylko niektore modlitwy sa specjalne ukladane w zaleznosci do tego co sie przezywa..wiadomo ze w samej modlitwie najwazniejsze jest zaangazowanie serca. Tylko ja nie rozumiem dlaczego tyle modlitwy a nic sie nie zmienia...a jesli sie zmienia to tylko na chwilke, a za moment znow wszystko powraca.

Bog chce dla mnie jak najlepiej...ja jednak czuje czesto jakby pozostawial mnie sama sobie.

Edytowany przez - Gru 7 '17, 16:39
-
- Gru 7 '17, 16:31

Usunelas wczesniejsze komenatrze i teraz wyglada jakbym pisala sama z soba , a nie mam jak sie zalogowac  na tamto konto, zeby to pousuwac..thx x)

Edytowany przez - Gru 7 '17, 16:33
Jugi
Jugi Gru 7 '17, 16:40
Wlsnie jak czytalam to tak pomyslalam ze sama sobie piszesz hehe. Nie jestes sama! A to ze nie czujesz i nie widzisz pomocy to nic nie oznacza bo czesto dzieje sie cos poza naszym zasiegiem wzroku ale nie oznacza ze nic sie nie dzieje :)
-
- Gru 7 '17, 16:44

Ale Jugi...ja juz nie mam sily...stany lękowe mnie wykanczaja..tak bardzo chcialabym zyc normalnie. Czuje , ze przegrywam najlepszy czas mojego zycia..