Loading...

Czy sen, może coś oznaczać? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Kasia
Kasia Sty 4 '18, 10:48

Dziś nad ranem miałam bardzo dziwny sen. Śniło mi się , że stałam w kolejce do konfesjonału, za chwile już miałam się spowiadać i nagle podchodzi do mnie jakiś facet i próbuje mnie mnie od tego odciągnąć. Stawiłam opór, bardzo chciałam się wyspowiadać , ale nie mogłam się go pozbyć, był natrętny, nie dawał za wygraną. Nagle kontem oka zobaczyłam , że za nim czeka 6 innych facetów podobnych do niego. Byłam przerażona, nie dawałam sobie z nim rady. I nagle z konfesjonału wyszedł św o Pio , ręką uczynił znak krzyza, po ktorym tamta szustka mężczyzn uciekła, został tylko ten jeden, który nadal nie dawał za wygraną. Wtedy św o Pio podał mi ręke i przyciągną mnie do siebie, a ja wtuliłam się w jego habit i poczułam jak ogarnia mnie poczucie bezpieczeństwa. Tyle z tego snu pamiętam. Myśliscie , że to może być znak , że św o Pio wstawia się za mną? Może powinnam zacząć się do niego modlić? Kilka dni temu , zaczełam odmawiać nowenna do św Michała Archanioła , ułożoną przez córke duchowną św o Pio. Może to ma z tym snem jakiś związek?

Marta
Marta Sty 4 '18, 15:59
Ni wlasnie czy sny coś oznaczają,ja modle sie nowenna o uwolnienie mojego meza jest w końcówce części blagalnej i od kilku dni mam koszmary które pokazują ze mój maz mnie niechce ze ma kogoś ,dokładnie nie pamietam.ale jakby coś mi mówiło ze to nie ma sensu ze on mnie tylko krzywdzi
Waleczna
Waleczna Sty 4 '18, 17:38
Marto, twój sen to pewnie wynik twoich uczuć i obaw. Co do snu Kasi, myślę że może coś oznaczać. :) Na pewno modlitwa do św o. Pio nie zaszkodzi. Czytalam, że jeśli sen jest od Boga, to po nim przychodzi jeszcze potwierdzenie - jakaś sytuacja, słowo itp które łączy się z tym, co nam się śniło :) A i czytalam jeszcze, że w takich sytuacjach warto prosić Boga, żeby nam wytłumaczył ten sen.
Edytowany przez Waleczna Sty 4 '18, 17:39