Loading...

Mam pytanie | Forum Nowenny Pompejańskiej

arek
arek Sty 7 '18, 13:54

Witam wszystkich Użytkowników tego pięknego forum ! :) Znalazłem się tutaj, otóż szukam odpowiedzi na nurtujące, mnie pytanie, moja przygoda z Nowenna jest niezwykle wyboista, 2 próby i to 2 próby zakończone fiaskiem, za pierwszym razem trwałem w modlitwie ponad 10 dni, było na prawdę ciężko jak sami wiecie, ciągłe przychodzące że wszystkich stron myśli i myśli w dodatku o wszystkim, co mnie niejedno krotnie wybijało z rytmu. A to prośby rodziców, abym coś zrobił, a to znajomi się odzywali przez telefon i wiele różnych sytuacji podobnych, z resztą Wierze że wiecie o co mi chodzi ;) Za drugim razem wytrwałem w Nowennie 37 dni i poległem, za każdym razem, czułem ogromny niesmak, gorycz porażki, źle się czułem z tym że przegrałem. Ale wracając do meritum po kilkunastu tygodniach od porażki, nabrałem energii. Aby koleiny raz stanąć do tej wspaniałej modlitwy. I tu cały szkopuł. Podczas zarówno pierwszej jak i drugiej intencji nie byłem do końca pewien, czy moja intencja jest dobrze skonstruowana, a tyczyła się uszczerbków na zdrowiu które chciałem wyeliminować z pomocą Najświętrzej Maryi w co wierze. otóż raz była to Nowenna o łaskę uzdrowienia danego uszczerbku zdrowia, a drugi raz o ogólną łaskę uzdrowienia mnie. I tu moje pytanie przymierzając się 3 raz do Nowenny jak byście ułożyli intencje, bo nie chcę być pyszny arogancji wobec Maryi i prosić o cały worek pełni łask ? A może tak trzeba, mam straszny z tym mętlik proszę Was o pomoc.
Pozdrawiam serdecznie arek

Jugi
Jugi Sty 7 '18, 17:56

witaj Arku :) niepotrzebnie sie martwisz bo Jezus mowil abysmy prosili o wiele bo on wiele chce nam dac :) sformuowanie in tencji nie jest az tak istotne. to bardziej ma pomoc tobie abys wiedzial o co sie konkretnie modlisz dlatego nanjlepiej aby intencja byla zwiezla i konkretna. modl sie np o uzdowienie dla siebie i tylev :) albo o uzdrowienie konkretnej rzeczy tak jak wczesniej :) pozdrawiam i powodzenia:D