Loading...

pomyliłam tajemnice różańca | Forum Nowenny Pompejańskiej

Agnieszka
Agnieszka Lut 14 '18, 13:31

Szczęść Boże! Podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej Odmawiałam tajemnice światła zamiast tajemnic chwalebnych. Nie kończyłam także mojej nowenny modlitwą Pod Twoja Obronę. Czy mogę się dalej modlić, ale już poprawnie, czy muszę zacząć od nowa?

Kasia
Kasia Lut 14 '18, 13:54

Możesz dalej kontynuować modlitwę. Maryja nie jest księgową , która rozlicza nas z takich rzeczy- tak zawsze mówiła Dorotka... Ja podczas mojej pierwszej nowenny to w ogóle nie umiałam się modlić. Popełniałam wiele błędów, począwszy od tego że nie mówiłam na początku wierze w Boga Ojca, Ojcze nasz +3 zdrowaś Maryjo. Od razu przechodziłam do wymieniania tajemnic ( których nie rozważałam) i dziesiątków. Na końcu też nie mówiłam Pod Twoja Obrone. A zmówienie całego różańca ( w sęsie wszystkich 3 części) zajmowalo mi niespełna 30 min , więc musiałam nieźle pędzić. Za to mówiłam od razu całośc bo myslalam ze nie można rozdzielać tego na raty. W siesie ze np. rano radosne itp. I mimo wszystko Maryja niesamowicie zaczęła działac w mym życiu. Wysłuchała moją intencję , a nawet dała mi dużo ponad to. Rozpoczeła proces uwalniania mnie. Ukazało się zło , które było w moim zyciu. A którego na tamten czas kompletnie nie byłam świadoma. Prosiłam o rzecz przyziemną a Ona zawalczyła o ratowanie mojej duszy.

Edytowany przez Kasia Lut 14 '18, 13:57