Loading...

Jedna prośba wiele otrzymanych łask | Forum Nowenny Pompejańskiej

Grzegorz
Grzegorz Oct 9 '12, 23:08
Otrzymałem pracę - modliłem się o nią nowenną. Za pierwszym razem trzema częściami różańca - otrzymałem propozycję pracy, ale w wyniku okoliczności nie przyjąłem jej. Potem modliłem się ponownie nowenną - czterema częściami różańca. To był dramatyczny moment dla mnie - w okresie wypowiedzenia. Już w czasie odmawiania nowenny - pod koniec części błagalnej otrzymałem propozycję pracy. Przyjąłem ją z pokorą. Od razu po zakończeniu wypowiedzenia, przeszedłem do nowej pracy. Więcej napiszę niebawem - łask otrzymanych od Matki Bożej jest w moim życiu więcej - to wymaga opisania. Módlcie się - to droga ku zbawieniu. Trzeba zawierzyć, ufnie poddać się w pokorze i mieć pewność, że Matka nas wspomoże. Królowo Różańca Świętego módl się za nami!
Besia
Besia Oct 9 '12, 23:25

Dziękuję za to swiadectwo ,Grzegorzu

Assisi
Assisi Oct 10 '12, 00:14
Masz na imię tak jak osoba w której intencji się modlę... nie wiem czy to zbieg okoliczności czy znak, że warto dalej się modlić ale bardzo mnie poruszylo Twoje imię jakkolwiek dziwnie to brzmi;-)

Po kilku dniach też zaczęłam odmawiać tajemnice światła bo poczułam,że tak trzeba i będzie lepiej, jakoś tak samoistnie.. Powodzenia w nowej pracy!
Aga
Aga Oct 27 '13, 20:24
Powodzenia :)