Loading...

Dziwna intencja ;) " CO WY NA TO " ;) | Forum Nowenny Pompejańskiej

Krystian
Krystian Maj 3 '18, 18:30

Witam :) Mam na imię Krystian i jestem tu nowy :)  Od Pewnego czasu zastanawiam się nad modlitwą pompejańską :) Ale często napotykam się z informacjami ze podczas tej modlitwy występują trudności które przeczą prawami natury. Myślę ze  rozumiecie :) Co Wy na to ?? Czy mieliście może jakieś trudności ? Druga sprawa :)  Dość  dawno do nieba poszła moja dziewczyna zmarła na raka. Zerwaliśmy 4 lata temu a zmarła rok temu Przez 4 lata nie potrafiłem sobie nikogo znaleźć bo zależało mi na niej. Ale stało się jak stało i wiem ze czasu nie cofnę aby coś pozmieniać. Myślałem nad tym aby modlić się o miłość o spotkaniu dziewczyny  która jest mi pisana o ile taka wola szefa ;) Ale czy to nie jest głupie ? Prosić matkę Bożą o błahostkę ??  Trochę mi głupio :) Co Wy na to ?:) Nie ukrywam żyje w samotności a po mimo iż nie mam problemów z urodą i urokiem nie potrafię sobie nikogo znaleźć i czasami już się tego wstydzę także chciałbym oferować modlitwę pompejańską  aby znaleźć tą osobę :) Co Wy na to ?

Czekam nie zmiennie na wasze opinie :)  Pozdrawiam Cristianoo ;) 

 

 

Jugi
Jugi Maj 3 '18, 20:00

Witaj. Odmawiam pompejanki od 5lat i miałam takich sytuacji mniej niż palców u jednej ręki. Nawet nie ”czuje” że odmawiam.. chodzi mi o te szatańskie zagrywki o których każdy straszy... wiadomo jak w każdym życiu osób modlących się, nie modlących, wierzących czy nie wierzących czasem są jakieś niepowodzenia ale nic szczególnego aby tym bardziej wiązać to z działaniem złego w odpowiedzi na moją modlitwę... Także nie obawiaj sie bo będąc blisko Maryi nic ci nie grozi, nie da cię skrzywdzić :) co do intencji nie ma dziwnych intencji.. dla każdego co innego jest ważne co innego potrzebne, każdy jest na innym etapie swojego życia więc pros o to co dla Ciebie ważne. Jeżeli to dziewczyna to niech tak będzie :) owocnej modlitwy 

Krystian
Krystian Maj 3 '18, 20:27

Dziękuję Tobie za odpowiedz :)