Loading...

Pomyłki i poprawki podczas modlitwy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Gosia
Gosia Lis 16 '18, 12:34
Wczoraj zaczęłam drugą nowennę. Chciałam zacząć po sesji w obawie, że nie dam rady tego pogodzić - studia i nowenna, ale choruję przewlekle i ostatnio mam zaostrzenie swojej choroby. Wczoraj czułam się tak źle, że postanowiłam, że zacznę drugą nowennę - teraz o zdrowie, bo jest kiepsko czasami a mam 20 lat :( i ciężko mi z tym... z tym, że wczoraj w pierwszy dzień było mi słabo długi czas, ale odmówiłam początek i 15 tajemnic jak trzeba, tylko, że ciężko było mi się skupić. I dlatego gdy skończyłam już 5. tajemnicę chwalebną i przeszłam do modlitw - powiedziałam dwa razy modlitwe części błagalnej, potem dwa razy pod Twoją o bronę i 6 razy "Królowo różańca..." bo jakoś tak obawiałam się, że mogłam się pomylić - nie pamiętałam początku modlitwy. Czy jest w tym jakiś błąd, czy to się normalnie liczy? Bo już np. wieczorem dobrze się czułam, ale było późno i nie powtarzałam nowenny. Dzisiaj zaczęłam drugi dzień, normalnie już odmówiłam pierwszą część i dobrze się czuję. Czy jeśli się poprawiam i nie pamiętam czy dobrze odmówiłam jakąś modlitwę, to wszystko się dobrze liczy?
Edytowany przez Gosia Lis 16 '18, 12:37
Jaro
Jaro Lis 22 '18, 07:00
Szczęść Boże, Najważniejsze jest pragnienie Boga, zaś modlitwy nie należy pojmować materialnie, zmysłowo. Pan Bóg wie, że jesteśmy tylko trawą. Z Bożym pozdrowieniem, Jaro +++
Gosia
Gosia Lis 25 '18, 20:18
Dziękuję za odpowiedzi :) Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać i odmówić całą nowennę :) Już 11 dzień