Loading...

Pomyłki i poprawki podczas modlitwy | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Gosia
Gosia Lis 16, 12:34
Wczoraj zaczęłam drugą nowennę. Chciałam zacząć po sesji w obawie, że nie dam rady tego pogodzić - studia i nowenna, ale choruję przewlekle i ostatnio mam zaostrzenie swojej choroby. Wczoraj czułam się tak źle, że postanowiłam, że zacznę drugą nowennę - teraz o zdrowie, bo jest kiepsko czasami a mam 20 lat :( i ciężko mi z tym... z tym, że wczoraj w pierwszy dzień było mi słabo długi czas, ale odmówiłam początek i 15 tajemnic jak trzeba, tylko, że ciężko było mi się skupić. I dlatego gdy skończyłam już 5. tajemnicę chwalebną i przeszłam do modlitw - powiedziałam dwa razy modlitwe części błagalnej, potem dwa razy pod Twoją o bronę i 6 razy "Królowo różańca..." bo jakoś tak obawiałam się, że mogłam się pomylić - nie pamiętałam początku modlitwy. Czy jest w tym jakiś błąd, czy to się normalnie liczy? Bo już np. wieczorem dobrze się czułam, ale było późno i nie powtarzałam nowenny. Dzisiaj zaczęłam drugi dzień, normalnie już odmówiłam pierwszą część i dobrze się czuję. Czy jeśli się poprawiam i nie pamiętam czy dobrze odmówiłam jakąś modlitwę, to wszystko się dobrze liczy?
Edytowany przez Gosia Lis 16, 12:37
Marcin
Marcin Lis 16, 17:48

Witaj Gosia,

Wszystko dobrze odmówiłaś, nic się nie martw. Twoja modlitwa na pewno się liczy. Najważniejsza jest twoja intencja, czyli, że chcesz się modlić. To, że zdarzają się jakieś pomyłki czy czegoś zapomnimy lub powiemy nie tak jak byśmy tego chcieli jest rzeczą normalną i nie należy się tym przejmować. Może i dobrze, że tak się dzieje bo to tylko pokazuje, że jesteśmy ludźmi a nie jakimiś maszynami, które nigdy się nie mylą. Módl się śmiało dalej i nie zwracaj na takie rzeczy uwagi, nie pozwól aby to burzyło Twój pokój.

Życzę powrotu do zdrowia

Trzymaj się

Jaro
Jaro Lis 22, 07:00
Szczęść Boże, Najważniejsze jest pragnienie Boga, zaś modlitwy nie należy pojmować materialnie, zmysłowo. Pan Bóg wie, że jesteśmy tylko trawą. Z Bożym pozdrowieniem, Jaro +++
Gosia
Gosia Lis 25, 20:18
Dziękuję za odpowiedzi :) Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać i odmówić całą nowennę :) Już 11 dzień
Żywy Różaniec i Nowenna Pompejańska

Radio Różaniec

Pismo różańcowe?

Świadectwa

Brak zawartości