Loading...

Dlaczego nie mogę odmówić Nowenny w pewnej intencji? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
Marta
Marta Gru 28 '18, 11:23

Witam. Od ponad dwóch lat nie mogę dokończyć żadnej Nowenny w intencji odbudowania relacji z pewna osobą. Ani NP ani Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły nie jest ukończona. Dlaczego? Tyle prób i nic. Najbardziej ciekawi mnie fakt iż nawet 9 dniowe nowenny np do św Rity, czy św Józefa nie są ukończone. Dlaczego tak się dzieje?

Czy zła intencja? Mam wrażenie że ktoś te modlitwę blokuje i to dość skutecznie. Może źle formuje intencje a może powinnam odpuścić?

Waleczna
Waleczna Gru 28 '18, 18:04
Nie wiem czy mogą mieć na to wpływ jakieś "siły zewnętrzne"... Może po prostu brak Ci wytrwałości, chęci? Poleciłabym na początek odmawianie różańca (takiego zwyczajnego, nie w formie nowenn) albo innej modlitwy (ja np codziennie modlę się krótką modlitwą do św. Józefa). Może w ten sposób z czasem uda Ci się modlić nieprzerwanie przez 9 dni i więcej. Pamiętaj też, że każda modlitwa się liczy. To, że nie dokończyłaś nowenny nie zmniejsza jej wartości. Poza tym Bóg patrzy na serce, czasem jedno "Zdrowaś Mario" jest więcej warte niż godziny spędzone na modlitwie. Pozdrawiam!