Loading...

Proszę o pomoc ! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Karolina
Karolina Sty 23 '19, 09:47
Zaczęłam Nowennę pompejańską 6 stycznia wczoraj miałam 17 dzień jednocześnie zaczęłam prace za granica i byłam w niej pierwszy dzień państwo Ie praca przy kwiatach na zewnątrz obecnie jest maksymalnie 4 stopnie w plusie dążę do tego ze po 9 h bardzo przemarzłan i wiem ze to mnie nie tłumaczy ale postanowiłam odmówić w łóżku nowennę odmówiłam pierwszy dziesiątek i zasnęłam nawet bie pamietam kiedy i przepubidIlam się niespokojna po północy i skończyłam odmawiać Nowennę czy jest to ok czy nie ? Bo z tego co zrozumiałam trzeba ja odmawiać codziennie ! Czy powinnam zacząć od nowa ? Wiem ze to głupio brzmi ale proszę pomóżcie
Waleczna
Waleczna Sty 23 '19, 11:13
Moim zdaniem możesz kontynuować. Nowenna ma na celu wyrobienie systematyczności w modlitwie, ale to czy odmówiłas nowennę przed północą, po itp nie zmniejsza wartości modlitwy. To czy twoja nowenna zostanie wysluchana w taki sposób na jakim Ci zależy, nie jest uzależnione od tego czy odmawiając ją byłaś zawsze w 100% idealna. Nie martw się, że "zawaliłaś", Bóg patrzy na serce :) modlitwa odmawiana w łóżku, zasypiając jest moze nawet milsza Bogu, bo wymaga większego poświęcenia. Ale to tez nie znaczy, żeby marnować ewentualny wolny czas w ciągu dnia na głupoty zamiast przeznaczyć go na modlitwę. Na pewno wiesz co mam na myśli :)