Loading...

Coraz gorzej- pomóżcie | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Trudności z różańcem
A.
A. Cze 17 '19, 20:35
Dobry wieczór. NP odmawiam od października 2017 roku. Odmawiam dwie dziennie, bo obie moje intencje są bardzo ważne. Niestety od pewnego czasu, a konkretniej od grudnia 2018 roku problemy się piętrzą. Jest mi coraz trudniej skupić się na modlitwie. Jestem perfekcjonistką i boję się, że czegoś nie wypowiedzialam i powtarzam to po kilka razy. Czasem są to drobnostki jak tytuł tajemnicy, a czasem całe tajemnice, gdyz boję się, że moja modlitwa jest słaba i nie zostanie wysłuchana, bo moje myśli mogły gdzieś uciec. Przeszkadza mi dosłownie wszystko. Gdy ktoś coś powie, szepnie, cokolwiek. A nie mam innej możliwosci jak modlić się podczas codziennych czynności, bo mam niewiele czasu na to by po prostu w ciszy modlić się do Boga. Czuję, że się mylę i powtarzam nawet modlitwy dobrze wypowiedziane, bo obsesyjnie boję się o to, że modlę się nieprawidłowo. Jeżeli macie jakiekolwiek rady, cokolwiek na uspokojenie duszy to proszę o pomoc. A.
Jugi
Jugi Cze 18 '19, 13:15
Witam, niepotrzebnie się na tym skupiasz.. Przecież nie poprawność wypowiadamy h słów gra tu kluczową rolę.. A twoja zawzietosc, nadzieja, wiara że Bóg może zdziałać cuda i Jego wola.
A.
A. Cze 18 '19, 15:11
Staram się z tym walczyć, ale jest mi czasem tak trudno, że aż się denerwuję. Strach mnie obezwładnia. Ale dziękuję ci za odpowiedź.
Jugi
Jugi Cze 18 '19, 22:56
Strach pochodzi od zlego