Loading...

Czy warto jeszcze walczyć? | Forum Nowenny Pompejańskiej

Lokalizacja tematu: Forum » Różaniec » Mam pytanie o...
Mateusz
Mateusz Gru 22 '19, 19:51

Szczęść Boże,

 

Historię postaram się skreślić w dużym skrócie. Poznałem pewną dziewczynę z Warszawy (mieszkam w Częstochowie). Rozmowa bardzo się kleiła, zauroczyła mnie swoją osobą, charakterem, podejściem do ludzi. Jednak po miesiącu napisała mi, że już nie chce tworzyć ze mną żadnej relacji. Nawet koleżeńskiej. Potwornie mnie to zabolało nie mogłem jeść, nie mogłem spać, w ogóle nie mogę się skupić. Kieruję pytanie. Czy warto spróbować aby modlić się o łaskę nawrócenia się, powrotu, aby zmieniła zdanie i po prostu wróciła. Czytałem trochę świadectw, że ludzie modlą się o powrót danej osoby i te osoby wracają przemienione. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc i nakierowanie. W końcu jakąś dziewczynę poznałem i od razy strzał, stwierdzenia "nie dla Ciebie", ciężko mi będzie zrozumieć.

grzegorz
grzegorz Gru 24 '19, 14:46
A co jeżeli ona faktycznie nie jest dla Ciebie? Ja osobiście - gdyby dotyczyło to mnie pewnie zapytałbym się tej dziewczyny co jest powodem takiej a nie innej decyzji.
Edytowany przez grzegorz Gru 24 '19, 14:54
Mateusz
Mateusz Gru 24 '19, 16:20
To zadziwiające że ją poznałem, a teraz człowiek cierpi. Chyba że poznałem ją aby modlić się za nią.
grzegorz
grzegorz Gru 24 '19, 21:50
To jest normalne. Ludzie się poznają, jedni zostają, a inni nie.
Lukasz
Lukasz Sty 24 '20, 12:35

Cześć,

słuchaj....jeżeli czujesz taką wole, taką chęć....to się pomódl....kto ci zabroni? ;) to może być teraz wszystko....a modlitwa nigdy nie pójdzie na marno ;)....

 

Joanna
Joanna Lut 4 '20, 14:46

Mateusz. Przyczyn takiej postawy może być bez liku. Samo "klejenie się" rozmowy jeszcze nie musi rokować na związek. Może nie jesteś "w jej typie". Może się sploszyła. A może tyle wycierpiała, że ja to zamknęło. (ja tak miałam). Modlitwa jak najbardziej wskazana ( któż jej nie potrzebuje?). Ale zdaj się na Boga. Zaufaj, poczekaj.