Loading...

Mało nas! | Forum Nowenny Pompejańskiej

Barbara
Barbara Lut 9 '13, 23:44
oby jak najwięcej:)
Jerzy
Jerzy Mar 25 '13, 22:37

Cytat z Gabriela tylko dlaczego nic nie umiem znaleźć, dlaczego Bóg tak mnie doświadcza?
Witaj, Myślałem tak samo przez 1,5 roku bezskutecznie szukając pracy do czasu gdy moja żona miała udar po powrocie z pracy do domu, gdybym był w pracy to ona nie miała by żadnej pomocy bo nie była w stanie chodzić ani rozmawiać. Potem był drugi udar, pobyty w różnych szpitalach a teraz walczymy z guzem mózgu. Głównym orężem oprócz naświetlań była codzienna modlitwa a od jutra ma być NP. Czy teraz też powiesz że brak pracy to jest koniec świata? Ja jej nie szukam od siedmiu miesięcy bo ręce mi omdlewają od nadmiaru obowiązków. Jeśli ktoś może to niech wspiera nas w modlitwie o uzdrowienie mojej żony Teresy. Na nowennę o pracę będzie czas gdy spełni się Cud.
Jerzy
Jerzy Kwi 6 '13, 08:48
Temat "Mało nas" i pytanie w pierwszym poście czy będzie nas więcej? Możemy pomóc w tym żeby nas więcej było na forum i w modlitwie, bo jest wiele osób szukających pomocy. Dobrze będzie gdy chociaż część z nich zamiast do wróżek i innych szarlatanów trafi do naszego grona i przekona się do modlitwy bo przecież większość Polaków to katolicy tylko że ogromna większość jest z tych letnich lub chłodnych. Jak temu zaradzić?
Wyszukiwarka ma to do siebie że pokazuje na początku strony sponsorowane czyli płatne reklamy a potem aktywne strony które mają dużą "klikalność" i dużo nowych wpisów. Dlatego powinniśmy dzielić się swoimi wrażeniami, chwalić sukcesami i pożalić w razie niepowodzeń. Wtedy więcej osób nas znajdzie i część z nich zostanie. Przecież ja też niedawno dowiedziałem się o Nowennie Pompejańskiej i odnalazłem tę stronę i forum. Postarajmy się żeby strona i forum wyskakiwała każdemu kto tylko będzie nas szukał. Do tego potrzebne są tzw. słowa klucze które są wpisywane w naszych wypowiedziach.  
darianna
darianna Kwi 6 '13, 21:54
Mam takie wrażenie, jakby więcej ludzi wchodziło na stronę pompejanska.rosemaria.pl  niż tutaj.
Ania
Ania Kwi 25 '14, 22:50
A więc witajcie jeszcze raz :)

Na imię mi, jak widać, Ania, kończę licencjat z dziennikarstwa i chciałabym być dziennikarką muzyczną.

Jeśli chodzi o życie religijne, moje ukochane modlitwy to różaniec, koronka i wstawiennicze do Św. Józefa. :)

A jeśli chodzi o "sprawy ziemskie", czytam masę książek, słucham mnóstwo muzyki (szczególnie Wilki, Rolling Stones, Guns and Roses i Dire Straits), piszę artykuły i tak mi mija czas. :)

Strony: « 1 2